| Kleur: | |
|---|---|
| Grootte: | |
| Materiaal: | |
| Kenmerk: | |
| Toepassing: | |
| Beskikbaarheid: | |
| Hoeveelheid: | |
SPC VLOER
BS-SPC
82003-1B
SPC-vloere het 'n hoë kwaliteit slytasielaag wat uitstekende krap- en duikweerstand bied. Dus, as jy op soek is na die beste vloer vir honde, katte of morsige kleuters, pas SPC-vloer die beste.

| Naam | 3D-ontwerp Super Slytasiebestande SPC Plastiekvloer 6mm |
| Kleur | Ons het 'n paar honderde kleure vir jou keuse. |
| Borddikte | 6,0 mm |
| Dra laagdikte | 0,3 mm, 0,5 mm soos gereeld |
| Oppervlaktekstuur | Diepgraan, houtkorrel, marmerkorrel, klip, mat |
| Voltooi | UV-bedekking |
| Installasie | Klik stelsel (Unilin, Valinge), Los lê, Draag terug, Gom af |
| Afleweringstyd | 7-10 dae |
| Grootte | Duim (mm) |
| 6'*48(150mm*1220mm) | |
| 7'*48(182mm*1220mm) | |
| 9'*48(230mm*1220mm) | |
| 9'*60(230mm*1525mm) | |
| Rugskuim | IXPE(1.0mm,1.5mm,2.0mm) EVA(1.0mm,1.5mm) |
| Oppervlakte | Hout reliëf, Diep hout reliëf, Handgeskraap, Eir. |
| Gebruik | Slaapkamer, kombuis, kelders, huis, skool, hospitaal, winkelsentrum, kommersieel om te gebruik. |
| Kenmerke | Waterdig, slytasiebestand, antislip, vogbestand, brandbestand, duursaam, krapweerstand, antibakteriese reling. |
| Mark | Uitvoer na Amerikaanse, Kanadese, Europese mark, deel van Asië, Afrika-lande, Australiese mark |
| Waarborg | 10 jaar vir kommersieel en 25 jaar vir residensieel |












SPC-vloere is selfdoenvriendelik
Die meeste SPC-vloere kan as DIY beskou word. Drywende (of saamklik-vloere) produkte is die maklikste vloere om te installeer, ongeag hul tipe. Heg basies elke vloer aan 'n aangrensende plank of teël en laat swaartekrag en wrywing die res doen.
Hitte isolasie
Hitte isolasie en hitte bewaring effek is merkwaardig.Gemaklik lewe.

