| Χρώμα: | |
|---|---|
| Μέγεθος: | |
| Υλικό: | |
| Χαρακτηριστικό: | |
| Εφαρμογή: | |
| Διαθεσιμότητα: | |
| Ποσότητα: | |
ΔΑΠΕΔΟ SPC
BS-SPC
82003-1Β
Τα δάπεδα SPC διαθέτουν στρώμα φθοράς υψηλής ποιότητας που παρέχει εξαιρετική αντοχή στις γρατσουνιές και στα χτυπήματα. Έτσι, αν ψάχνετε για το καλύτερο δάπεδο για σκύλους, γάτες ή ακατάστατα νήπια, το δάπεδο SPC ταιριάζει.

| Ονομα | 3D Σχεδιασμός Super ανθεκτικό στη φθορά SPC Πλαστικό δάπεδο 6mm |
| Χρώμα | Έχουμε πολλές εκατοντάδες χρώματα για την επιλογή σας. |
| Πάχος σανίδας | 6,0 χλστ |
| Φορώντας Πάχος Στρώματος | 0,3 mm, 0,5 mm ως κανονικό |
| Υφή Επιφανείας | Βαθύς κόκκος, κόκκος ξύλου, κόκκος μαρμάρου, πέτρα, χαλί |
| Φινίρισμα | Επικάλυψη UV |
| Εγκατάσταση | Κάντε κλικ στο σύστημα (Unilin, Valinge), Loose lay, Dray Back, Glue Down |
| Χρόνος Παράδοσης | 7-10 ημέρες |
| Μέγεθος | ίντσα (mm) |
| 6'*48(150mm*1220mm) | |
| 7'*48(182mm*1220mm) | |
| 9'*48(230mm*1220mm) | |
| 9'*60(230mm*1525mm) | |
| Αφρός υποστήριξης | IXPE (1,0 mm, 1,5 mm, 2,0 mm) EVA (1,0 mm, 1,5 mm) |
| Επιφάνεια | Ξύλο ανάγλυφο, Βαθύ Ξύλο ανάγλυφο, Ξύσιμο στο χέρι, Ειρ. |
| Χρήση | Υπνοδωμάτιο, Κουζίνα, Υπόγεια, Σπίτι, Σχολείο, Νοσοκομείο, Εμπορικό Κέντρο, Εμπορικό για χρήση. |
| Χαρακτηριστικά | Αδιάβροχη, ανθεκτική στη φθορά, αντιολισθητική, ανθεκτική στην υγρασία, πυρίμαχη, ανθεκτική, αντιχαρακτική, αντιβακτηριδιακή ράγα. |
| Αγορά | Εξαγωγή σε αμερικανική, καναδική, ευρωπαϊκή αγορά, μέρος της Ασίας, χώρες της Αφρικής, αγορά της Αυστραλίας |
| Εγγύηση | 10 χρόνια για επαγγελματικό και 25 χρόνια για οικιστικό |












Τα δάπεδα SPC είναι φιλικά με το DIY
Τα περισσότερα δάπεδα SPC μπορούν να θεωρηθούν DIY. Τα προϊόντα πλωτών (ή πατωμάτων με κλικ μαζί) είναι τα πιο εύκολα δάπεδα στην εγκατάσταση, ανεξάρτητα από τον τύπο τους. Βασικά συνδέστε κάθε όροφο σε μια γειτονική σανίδα ή πλακάκι και αφήστε τη βαρύτητα και την τριβή να κάνουν τα υπόλοιπα.
Θερμομόνωση
Η θερμομόνωση και το αποτέλεσμα διατήρησης της θερμότητας είναι αξιοσημείωτο. Άνετη διαβίωση.

