| Колір: | |
|---|---|
| Розмір: | |
| Матеріал: | |
| Характеристика: | |
| Застосування: | |
| Наявність: | |
| Кількість: | |
ПІДЛОГА SPC
BS-SPC
82003-1B
Підлога SPC має високоякісний зносостійкий шар, який забезпечує чудову стійкість до подряпин і вм’ятин. Отже, якщо ви шукаєте найкращу підлогу для собак, кішок або брудних малюків, підлога SPC відповідає вимогам.

| Ім'я | 3D Design Супер зносостійка пластикова підлога SPC 6 мм |
| Колір | У нас є кілька сотень кольорів на ваш вибір. |
| Товщина дошки | 6,0 мм |
| Носіння LayerThickness | 0,3 мм, 0,5 мм як звичайний |
| Текстура поверхні | Глибоке зерно, зерно дерева, зерно мармуру, камінь, килим |
| Закінчити | УФ-покриття |
| монтаж | Click system (Unilin, Valinge), Loose lay, Dray Back, Glue Down |
| Час доставки | 7-10 днів |
| Розмір | дюйм (мм) |
| 6'*48(150 мм*1220 мм) | |
| 7'*48(182 мм*1220 мм) | |
| 9'*48(230 мм*1220 мм) | |
| 9'*60(230 мм*1525 мм) | |
| Підкладка з піни | IXPE (1,0 мм, 1,5 мм, 2,0 мм) EVA (1,0 мм, 1,5 мм) |
| Поверхня | Тиснення по дереву, глибоке тиснення по дереву, вишкрібання вручну, Eir. |
| Використання | Спальня,Кухня,Підвали,Дім,Школа,Лікарня,Торговий центр,Комерційне використання. |
| особливості | Водонепроникний,Стійкий до зношування,Захист від ковзання,Вологостійкий,Вогостійкий,міцний,Захист від подряпин,Захист від бактерій. |
| Ринок | Експорт до американського, канадського, європейського ринку, частини Азії, країн Африки, ринку Австралії |
| Гарантія | 10 років для комерційних і 25 років для житлових |












Підлоги SPC підходять для виготовлення своїми руками
Більшість підлог SPC можна вважати своїми руками. Плаваюча підлога (або підлога, що з’єднується) є найлегшою для встановлення підлоги, незалежно від її типу. По суті, прикріпіть кожну підлогу до сусідньої дошки або плитки, а решта зроблять сила тяжіння та тертя.
Теплоізоляція
Ефект теплоізоляції та теплозбереження чудовий. Комфортне проживання.

