| Kleur: | |
|---|---|
| Maat: | |
| Materiaal: | |
| Kenmerk: | |
| Toepassing: | |
| Beschikbaarheid: | |
| Aantal: | |
SPC-VLOER
BS-SPC
82003-1B
SPC-vloeren zijn voorzien van een hoogwaardige slijtlaag die zorgt voor een uitstekende kras- en deukbestendigheid. Dus als u op zoek bent naar de beste vloer voor honden, katten of rommelige peuters, dan is SPC-vloeren de juiste keuze.

| Naam | 3D-ontwerp Super slijtvaste SPC-kunststofvloeren 6 mm |
| Kleur | We hebben honderden kleuren voor uw keuze. |
| Borddikte | 6,0 mm |
| Laagdikte dragen | 0,3 mm, 0,5 mm zoals normaal |
| Oppervlaktetextuur | Diepkorrelig, houtnerf, marmeren korrel, steen, tapijt |
| Finish | UV-coating |
| Installatie | Kliksysteem (Unilin, Valinge), losse lay-out, Dray Back, Glue Down |
| Levertijd | 7-10 dagen |
| Maat | Duim (mm) |
| 6'*48(150mm*1220mm) | |
| 7'*48(182mm*1220mm) | |
| 9'*48(230mm*1220mm) | |
| 9'*60(230mm*1525mm) | |
| Steunschuim | IXPE (1,0 mm, 1,5 mm, 2,0 mm) EVA (1,0 mm, 1,5 mm) |
| Oppervlak | Hout in reliëf, Diep hout in reliëf, Handgeschraapt, Eir. |
| Gebruik | Slaapkamer, keuken, kelders, huis, school, ziekenhuis, winkelcentrum, commercieel te gebruiken. |
| Functies | Waterdicht, slijtvast, antislip, vochtbestendig, brandwerend, duurzaam, krasbestendig, antibacteriële rail. |
| Markt | Exporteren naar Amerikaanse, Canadese, Europese markt, deel Azië, Afrikaanse landen, Australische markt |
| Garantie | 10 jaar voor commercieel en 25 jaar voor residentieel |












SPC-vloeren zijn doe-het-zelfvriendelijk
De meeste SPC-vloeren kunnen als doe-het-zelf worden beschouwd. Zwevende (of samenklikvloeren) producten zijn de gemakkelijkst te plaatsen vloeren, ongeacht het type. Bevestig elke vloer in principe aan een aangrenzende plank of tegel en laat de zwaartekracht en wrijving de rest doen.
Warmte-isolatie
De warmte-isolatie en het warmtebehoudeffect zijn opmerkelijk. Comfortabel wonen.

