| Culoare: | |
|---|---|
| Dimensiune: | |
| Material: | |
| Caracteristică: | |
| Aplicație: | |
| Disponibilitate: | |
| Cantitate: | |
PARDOSELĂ SPC
BS-SPC
82003-1B
Pardoselile SPC au un strat de uzură de înaltă calitate, care oferă o rezistență excelentă la zgârieturi și la zgârieturi. Deci, dacă sunteți în căutarea celei mai bune podele pentru câini, pisici sau copii dezordonați, podeaua SPC se potrivește.

| Nume | Design 3D Pardoseală din plastic SPC super rezistentă la uzură 6 mm |
| Culoare | Avem câteva sute de culori pentru alegerea dvs. |
| Grosimea plăcii | 6,0 mm |
| Grosimea stratului de purtare | 0,3 mm, 0,5 mm ca obișnuit |
| Textura suprafeței | Granulație adâncă, boabe de lemn, granule de marmură, piatră, covor |
| Termina | Acoperire UV |
| Instalare | Click sistem (Unilin, Valinge), Loose Lay, Dray Back, Glue Down |
| Timpul de livrare | 7-10 zile |
| Dimensiune | inci (mm) |
| 6'*48(150mm*1220mm) | |
| 7'*48(182mm*1220mm) | |
| 9'*48(230mm*1220mm) | |
| 9'*60(230mm*1525mm) | |
| Spuma de suport | IXPE (1.0mm,1.5mm,2.0mm) EVA (1.0mm,1.5mm) |
| Suprafaţă | Lemn în relief,Lemn adânc în relief, Razuit manual,Eir. |
| Utilizare | Dormitor, Bucătărie, Subsoluri, Acasă, Școală, Spital, Mall, Comercial de utilizat. |
| Caracteristici | Rezistent la apă, rezistent la uzură, anti-alunecare, rezistent la umiditate, ignifug, durabil, anti-zgârieturi, șină antibacterie. |
| Piaţă | Export către piața americană, canadiană, europeană, o parte din Asia, țări din Africa, piața din Australia |
| garanție | 10 ani pentru comercial și 25 de ani pentru rezidențial |












Pardoselile SPC sunt prietenoase cu bricolaj
Majoritatea pardoselilor SPC pot fi considerate DIY. Produsele pardoseli plutitoare (sau cu clic împreună) sunt cele mai ușor de instalat, indiferent de tipul lor. Practic, atașați fiecare etaj la o scândură sau țiglă adiacentă și lăsați gravitația și frecarea să facă restul.
Izolatie termica
Izolarea termică și efectul de conservare a căldurii este remarcabil. Trai confortabil.

