| Боја: | |
|---|---|
| Величина: | |
| Материјал: | |
| Карактеристике: | |
| Примена: | |
| Доступност: | |
| Количина: | |
СПЦ ФЛООРИНГ
БС-СПЦ
82003-1Б
СПЦ подови имају висококвалитетни хабајући слој који пружа одличну отпорност на огреботине и удубљења. Дакле, ако тражите најбоље подове за псе, мачке или неуредну малу децу, СПЦ подови се уклапају у рачун.

| Име | 3Д дизајн супер отпоран на хабање СПЦ пластични под 6 мм |
| Боја | Имамо неколико стотина боја по вашем избору. |
| Боард Тхицкнесс | 6.0мм |
| Веаринг ЛаиерТхицкнесс | 0,3 мм, 0,5 мм као обични |
| Сурфаце Тектуре | Дубоко зрно, зрно дрвета, зрно мермера, камен, тепих |
| Заврши | УВ-премаз |
| Инсталација | Систем кликова (Унилин, Валинге), лабаво полагање, одмарање уназад, лепљење |
| Време испоруке | 7-10 дана |
| Величина | инч (мм) |
| 6'*48(150мм*1220мм) | |
| 7'*48(182мм*1220мм) | |
| 9'*48(230мм*1220мм) | |
| 9'*60(230мм*1525мм) | |
| Бацкинг Фоам | ИКСПЕ (1,0 мм, 1,5 мм, 2,0 мм) ЕВА (1,0 мм, 1,5 мм) |
| Површина | Рељефно дрво, Рељефно дубоко дрво, Ручно стругано, Еир. |
| Употреба | Спаваћа соба, Кухиња, Подруми, Кућа, Школа, Болница, Тржни центар, Пословни простор за употребу. |
| Карактеристике | Водоотпоран, отпоран на хабање, против клизања, отпоран на влагу, отпоран на ватру, издржљив, против гребања, антибактичка шина. |
| Маркет | Извоз на америчко, канадско, европско тржиште, део Азије, афричке земље, тржиште Аустралије |
| Гаранција | 10 година за комерцијалне и 25 година за стамбене |












СПЦ подови су „уради сам“.
Већина СПЦ подова се може сматрати „уради сам“. Плутајући (или спојени подови) производи су подови који се најлакше постављају, без обзира на њихов тип. У основи причврстите сваки под на суседну даску или плочицу и пустите да гравитација и трење ураде остало.
Топлотна изолација
Топлотна изолација и ефекат очувања топлоте је изузетан. Удобан живот.

