| Szín: | |
|---|---|
| Méret: | |
| Anyag: | |
| Jellemző: | |
| Alkalmazás: | |
| Elérhetőség: | |
| Mennyiség: | |
SPC PADLÓ
BS-SPC
82003-1B
Az SPC padlók kiváló minőségű kopóréteggel rendelkeznek, amely kiváló karc- és horpadásállóságot biztosít. Tehát, ha a legjobb padlót keresi kutyák, macskák vagy rendetlen kisgyermekek számára, az SPC padló megfelelő.

| Név | 3D Design szuper kopásálló SPC műanyag padló 6 mm |
| Szín | Több száz szín közül választhat. |
| Deszka vastagsága | 6,0 mm |
| Rétegvastagság viselése | 0,3 mm, normál esetben 0,5 mm |
| Felületi textúra | Mély szemcsés, fa gabona, márványszem, kő, szőnyeg |
| Befejezés | UV-bevonat |
| Telepítés | Klikk rendszer (Unilin, Valinge), Laza fektetés, Dray Back, Glue Down |
| Szállítási idő | 7-10 nap |
| Méret | hüvelyk (mm) |
| 6' * 48 (150 mm * 1220 mm) | |
| 7'*48 (182mm*1220mm) | |
| 9'*48 (230mm*1220mm) | |
| 9' * 60 (230 mm * 1525 mm) | |
| Hátsó hab | IXPE (1,0 mm, 1,5 mm, 2,0 mm) EVA (1,0 mm, 1,5 mm) |
| Felület | Fa dombornyomott, mély fa dombornyomott, kézzel kapart, Eir. |
| Használat | Hálószoba, Konyha, Pincék, Otthon, Iskola, Kórház, Bevásárlóközpont, Kereskedelmi használatra. |
| Jellemzők | Vízálló, Kopásálló, Csúszásgátló, Nedvességálló, Tűzálló, Tartós, Karcmentes, Baktériumgátló sín. |
| Piac | Exportálás amerikai, kanadai, európai piacra, ázsiai részre, afrikai országokra, ausztrál piacra |
| Garancia | 10 év kereskedelmi és 25 év lakossági |












Az SPC padlók barkácsbarátak
A legtöbb SPC padló barkácsolásnak tekinthető. Az úszó (vagy összepattintható padlók) termékek a legkönnyebben felszerelhető padlók, típusuktól függetlenül. Alapvetően minden padlót rögzítsen egy szomszédos deszkához vagy csempéhez, és hagyja, hogy a gravitáció és a súrlódás elvégezze a többit.
Hőszigetelés
Figyelemre méltó a hőszigetelő és hőmegtartó hatás.Kényelmes élet.

