| အရောင်: | |
|---|---|
| အရွယ်အစား: | |
| ပစ္စည်း: | |
| ထူးခြားချက်: | |
| လျှောက်လွှာ: | |
| ရရှိနိုင်မှု: | |
| အရေအတွက်: | |
SPC ကြမ်းခင်း
BS-SPC
82003-1B
SPC ကြမ်းပြင်များသည် ခြစ်ရာများနှင့် သွားဖုံးများကို ခံနိုင်ရည်ရှိစေသည့် အရည်အသွေးမြင့် ဝတ်ဆင်အလွှာတစ်ခုပါရှိသည်။ ထို့ကြောင့် ခွေးများ၊ ကြောင်များ သို့မဟုတ် ရှုပ်ပွနေသော ကလေးငယ်များအတွက် အကောင်းဆုံးကြမ်းခင်းကို သင်ရှာနေပါက SPC ကြမ်းခင်းသည် ငွေတောင်းခံလွှာနှင့် ကိုက်ညီပါသည်။

| နာမည် | 3D Design Super Wear-resistant SPC Plastic Flooring 6mm |
| အရောင် | သင့်စိတ်ကြိုက်အရောင် ရာပေါင်းများစွာရှိသည်။ |
| ဘုတ်အထူ | 6.0mm |
| Layer Thickness ဝတ်ဆင်ခြင်း။ | ပုံမှန်အတိုင်း 0.3mm၊ 0.5mm |
| မျက်နှာပြင်အသွေးအရောင် | နက်ရှိုင်းသောသီးနှံ၊ သစ်စေ့၊ စကျင်ကျောက်၊ ကျောက်၊ ကော်ဇော |
| ပြီးအောင် | UV-Coating |
| တပ်ဆင်ခြင်း။ | စနစ်(Unilin၊ Valinge)၊ Loose lay၊ Dray Back၊ Glue Down ကိုနှိပ်ပါ။ |
| ပို့ဆောင်ချိန် | 7-10 ရက် |
| အရွယ်အစား | လက်မ(မီလီမီတာ) |
| 6'*48(150mm*1220mm) | |
| 7'*48(182mm*1220mm) | |
| 9'*48(230mm*1220mm) | |
| 9'*60(230mm*1525mm) | |
| Backing Foam | IXPE(1.0mm၊1.5mm၊2.0mm) EVA(1.0mm၊1.5mm) |
| အပေါ်ယံ | သစ်သားဖောင်းကြွ၊ နက်နဲသောသစ်သားဖောင်းကြွ၊ လက်ဖြင့်ခြစ်၊ Eir။ |
| အသုံးပြုမှု | အိပ်ခန်း၊ မီးဖိုချောင်၊ မြေအောက်ခန်း၊ အိမ်၊ ကျောင်း၊ ဆေးရုံ၊ ဈေးဆိုင်၊ လုပ်ငန်းသုံး။ |
| အင်္ဂါရပ်များ | ရေစိုခံ၊ ခံနိုင်ရည်ရှိသော၊ ချော်လဲမှု၊ အစိုဓာတ်ခံ၊ မီးခံ၊ တာရှည်ခံ၊ ခြစ်ရာကို ဆန့်ကျင်သည်၊ ပိုးသတ်နိုင်သော ရထားလမ်း။ |
| စျေးကွက် | အမေရိကန်၊ ကနေဒါ၊ ဥရောပဈေးကွက်၊ အာရှတစ်စိတ်တစ်ပိုင်း၊ အာဖရိကနိုင်ငံများ၊ သြစတြေးလျဈေးကွက်သို့ တင်ပို့ရန် |
| အာမခံ | စီးပွားရေးအတွက် 10 နှစ်နှင့် 25 နှစ် |












SPC ကြမ်းပြင်များသည် DIY ဆန်ဆန်ဖြစ်သည်။
SPC ကြမ်းပြင်အများစုကို DIY ဟုယူဆနိုင်သည်။ Floating (သို့မဟုတ် Click-together Floors) ထုတ်ကုန်များသည် အမျိုးအစားမရွေးဘဲ တပ်ဆင်ရန် အလွယ်ကူဆုံးကြမ်းခင်းများဖြစ်သည်။ အခြေခံအားဖြင့် ကြမ်းပြင်တစ်ခုစီကို ကပ်လျက်ပျဉ်ပြား သို့မဟုတ် အုတ်ကြွပ်တစ်ခုတွင် ချိတ်ထားပြီး ကျန်အရာများကို ဆွဲငင်အားနှင့် ပွတ်တိုက်မှုတို့ကို ပြုလုပ်ပါ။
အပူလျှပ်ကာ
အပူလျှပ်ကာနှင့် အပူထိန်းသိမ်းခြင်းအကျိုးသက်ရောက်မှုသည် မှတ်သားဖွယ်ကောင်းသည်။ သက်တောင့်သက်သာနေထိုင်နိုင်သည်။

