| Өнгө: | |
|---|---|
| Хэмжээ: | |
| Материал: | |
| Онцлог: | |
| Хэрэглээ: | |
| Бэлэн байдал: | |
| Тоо хэмжээ: | |
SPC ШАЛ
BS-SPC
82003-1B
SPC шал нь зураас болон хонхорхойд маш сайн тэсвэртэй байдаг өндөр чанартай элэгдэлд тэсвэртэй давхаргатай. Тиймээс, хэрэв та нохой, муур эсвэл эмх замбараагүй нялх хүүхдэд зориулсан хамгийн сайн шалыг хайж байгаа бол SPC-ийн шал нь төсөвт тохирсон болно.

| Нэр | 3D дизайн супер элэгдэлд тэсвэртэй SPC хуванцар шал 6мм |
| Өнгө | Бидэнд таны сонголтод зориулсан хэдэн зуун өнгө бий. |
| Самбарын зузаан | 6.0 мм |
| LayerThickness өмсөх | 0.3мм, ердийнх шиг 0.5мм |
| Гадаргуугийн бүтэц | Гүн тариа, Модны үр тариа, Гантиг үр тариа, Чулуу, Хивс |
| Дуусга | Хэт ягаан туяаны бүрхүүл |
| Суурилуулалт | Системийг дарна уу (Unilin, Valinge), Сул хэвтэх, Буцах, Цавуу |
| Хүргэлтийн хугацаа | 7-10 хоног |
| Хэмжээ | Инч(мм) |
| 6'*48(150мм*1220мм) | |
| 7'*48(182мм*1220мм) | |
| 9'*48(230мм*1220мм) | |
| 9'*60(230мм*1525мм) | |
| Арын хөөс | IXPE(1.0мм,1.5мм,2.0мм) EVA(1.0мм,1.5мм) |
| Гадаргуу | Модон товойлгон , Гүн модон товойсон , Гараар хуссан , Эйр. |
| Хэрэглээ | Унтлагын өрөө, Гал тогоо, Подвал, Гэр, Сургууль, Эмнэлэг, Худалдааны төв, Ашиглах зориулалттай. |
| Онцлогууд | Ус нэвтэрдэггүй, элэгдэлд тэсвэртэй, хальтирдаггүй, чийгэнд тэсвэртэй, галд тэсвэртэй, бат бөх, зураас, бактерийн эсрэг хамгаалалттай. |
| Зах зээл | Америк, Канад, Европын зах зээл, Ази, Африкийн орнууд, Австралийн зах зээлд экспортлох |
| Баталгаат хугацаа | Арилжааны хувьд 10 жил, орон сууцны хувьд 25 жил |












SPC шал нь DIY-д ээлтэй
Ихэнх SPC шалыг DIY гэж үзэж болно. Хөвөгч (эсвэл хамтдаа товших шал) бүтээгдэхүүн нь тэдгээрийн төрлөөс үл хамааран суулгахад хамгийн хялбар шал юм. Үндсэндээ шал бүрийг зэргэлдээх банз эсвэл хавтан дээр холбож, таталцал, үрэлтийн нөлөөгөөр үлдсэнийг нь гүйцэтгээрэй.
Дулаан тусгаарлагч
Дулаан тусгаарлалт, дулаан хадгалах нөлөө нь гайхалтай юм. Тав тухтай амьдрах.

