| Farba: | |
|---|---|
| Veľkosť: | |
| Materiál: | |
| Vlastnosť: | |
| Použitie: | |
| Dostupnosť: | |
| Množstvo: | |
SPC PODLAHY
BS-SPC
82003-1B
Podlahy SPC majú kvalitnú nášľapnú vrstvu, ktorá poskytuje vynikajúcu odolnosť proti poškriabaniu a prehĺbeniu. Ak teda hľadáte tú najlepšiu podlahu pre psov, mačky alebo neporiadne batoľatá, podlaha SPC vám vyhovuje.

| Meno | 3D dizajn Super odolná proti opotrebovaniu SPC plastová podlaha 6 mm |
| Farba | Máme niekoľko stoviek farieb podľa vášho výberu. |
| Hrúbka dosky | 6,0 mm |
| Hrúbka nosnej vrstvy | 0,3 mm, 0,5 mm ako bežné |
| Textúra povrchu | Hlboké zrno, zrno dreva, mramorové zrno, kameň, koberec |
| Dokončiť | UV náter |
| Inštalácia | Zacvakávací systém (Unilin, Valinge), Voľné položenie, Odloženie, Prilepenie |
| Dodacia lehota | 7-10 dní |
| Veľkosť | palec (mm) |
| 6'*48 (150 mm x 1220 mm) | |
| 7'*48 (182 mm x 1220 mm) | |
| 9'*48 (230 mm x 1220 mm) | |
| 9'*60 (230 mm * 1525 mm) | |
| Podkladová pena | IXPE (1,0 mm, 1,5 mm, 2,0 mm) EVA (1,0 mm, 1,5 mm) |
| Povrch | Drevo embosované, Deep Wood Reliéf, Ručne škrabané, Eir. |
| Použitie | Spálňa, kuchyňa, pivnice, dom, škola, nemocnica, obchodné centrum, komerčné využitie. |
| Vlastnosti | Vodotesné, odolné proti opotrebeniu, protišmykové, odolné voči vlhkosti, ohňovzdorné, odolné, proti poškriabaniu, protizápalové koľajnice. |
| trhu | Export na americký, kanadský, európsky trh, časť Ázie, afrických krajín, austrálsky trh |
| Záruka | 10 rokov na komerčné a 25 rokov na bývanie |












Podlahy SPC sú vhodné pre domácich majstrov
Väčšina podláh SPC môže byť považovaná za DIY. Plávajúce (alebo zaklapávacie podlahy) produkty sú najjednoduchšie na inštaláciu, bez ohľadu na ich typ. V podstate pripojte každé poschodie k susednej doske alebo dlaždici a nechajte gravitáciu a trenie urobiť zvyšok.
Tepelná izolácia
Tepelnoizolačný a tepelnoizolačný efekt je pozoruhodný.Pohodlné bývanie.

