| Boja: | |
|---|---|
| Veličina: | |
| Materijal: | |
| Svojstvo: | |
| Primjena: | |
| Dostupnost: | |
| Količina: | |
SPC PODNE OBLOGE
BS-SPC
82003-1B
SPC podovi imaju visokokvalitetni habajući sloj koji pruža izvrsnu otpornost na ogrebotine i udubljenja. Dakle, ako tražite najbolje podove za pse, mačke ili neurednu malu djecu, SPC podovi odgovaraju zahtjevima.

| Ime | 3D dizajn Super otporan na habanje SPC plastični pod od 6 mm |
| Boja | Imamo nekoliko stotina boja za vaš izbor. |
| Debljina ploče | 6,0 mm |
| Nošenje LayerThickness | 0,3 mm, 0,5 mm kao obični |
| Površinska tekstura | Duboko zrno, drvo zrno, mramorno zrno, kamen, tepih |
| Završiti | UV-Premaz |
| Montaža | Klizni sustav (Unilin, Valinge), slobodno polaganje, isušivanje, ljepilo |
| Vrijeme isporuke | 7-10 dana |
| Veličina | inča (mm) |
| 6'*48(150mm*1220mm) | |
| 7'*48(182mm*1220mm) | |
| 9'*48(230mm*1220mm) | |
| 9'*60(230mm*1525mm) | |
| Pjena za podlogu | IXPE (1,0 mm, 1,5 mm, 2,0 mm) EVA (1,0 mm, 1,5 mm) |
| Površinski | Reljefno drvo, Duboko reljefno drvo, Ručno strugano, Eir. |
| Upotreba | Spavaća soba,Kuhinja,Podrumi,Dom,Škola,Bolnica,Tržni centar,Komercijalno za korištenje. |
| Značajke | Vodootporan, otporan na habanje, protuklizan, otporan na vlagu, otporan na vatru, izdržljiv, otporan na ogrebotine, antibakterijska tračnica. |
| Tržište | Izvoz u američko, kanadsko, europsko tržište, dio Azije, afričke zemlje, tržište Australije |
| Jamstvo | 10 godina za komercijalne i 25 godina za stambene |












SPC podovi su pogodni za DIY
Većina SPC podova može se smatrati DIY. Plutajući podovi (ili podovi koji se spajaju na klik) proizvodi su podovi koji se najlakše postavljaju, bez obzira na vrstu. Uglavnom pričvrstite svaki kat na susjednu dasku ili pločicu i pustite da gravitacija i trenje odrade ostalo.
Toplinska izolacija
Toplinska izolacija i učinak očuvanja topline su izvanredni. Udoban život.

