| Boja: | |
|---|---|
| Veličina: | |
| Materijal: | |
| Dostupnost: | |
| Količina: | |
SPC PODNE OBLOGE
BS-SPC
BS-2088
SPC vinil je luksuzna opcija vinilnih podova sa strukturno krutom, 100% vodootpornom jezgrom. SPC je također poznat kao vinil s krutom jezgrom, a mi te pojmove koristimo naizmjenično. Vinilni podovi s krutom jezgrom dizajnirani su tako da izgledaju poput drva ili kamena, ali zahtijevaju manje održavanja.
Ova podna obloga je izdržljiva, vodootporna i savršena za DIY postavljanje. Idealan je za kućne i poslovne prostore.

| Ime | Vinil podovi (spc podovi, kliknite spc podovi) |
| Boja | Imamo nekoliko stotina boja za vaš izbor. |
| Debljina ploče | 3,5 mm, 4,0 mm, 4,5 mm, 5,0 mm, 5,5 mm, 6,0 mm, 6,5 mm, 7,0 mm, 8,0 mm. |
| Nošenje LayerThickness | 0,3 mm, 0,5 mm kao obični |
| Površinska tekstura | Deep Grain, WoodGrain, Mramor Grain, Stone, Carpet |
| Završiti | UV-Premaz |
| Montaža | Klizni sustav (Unilin, Valinge), slobodno polaganje, isušivanje, ljepilo |
| Vrijeme isporuke | 7-10 dana |
| Veličina | inča (mm) |
| 6'*48(150mm*1220mm) | |
| 7'*48(182mm*1220mm) | |
| 9'*48(230mm*1220mm) | |
| 9'*60(230mm*1525mm) | |
| Pjena za podlogu | IXPE (1,0 mm, 1,5 mm, 2,0 mm) EVA (1,0 mm, 1,5 mm) |
| Površinski | Reljefno drvo, Duboko reljefno drvo, Ručno strugano, Eir. |
| Upotreba | Spavaća soba,Kuhinja,Podrumi,Dom,Škola,Bolnica,Tržni centar,Komercijalno za korištenje. |
| Značajke | Vodootporan, otporan na habanje, protuklizan, otporan na vlagu, otporan na vatru, izdržljiv, otporan na ogrebotine, antibakterijska tračnica. |
| Tržište | Izvoz u američko, kanadsko, europsko tržište, dio Azije, afričke zemlje, tržište Australije |
| Jamstvo | 10 godina za komercijalne i 25 godina za stambene |
Struktura programa
1. UV premaz: Štiti od ogrebotina, UV zraka i blijeđenja.
2. Sloj otporan na habanje: Štiti površine od habanja; stvara površinsku teksturu za drvo ili kamen.
3. Sloj DEKORATIVNOG FILMA: Grafike visoke razlučivosti otisnute na filmu daju izgled i boju drva, kamena ili tepiha.
4. SPC CORE: Vapnenački prah i PVC kompozitni materijal. Izdržljiv, vodootporan i otporan na plamen.
5. IXPE (opcionalno) : EVA ili IXPE podstava pruža amortizaciju vaših stopala i poboljšava zvučnu izolaciju.
Razgovarajte sada ili pošaljite upit za više uzoraka. Podržite prilagodbu.












0 formaldehid, zaštita okoliša
SPC podovi mogu napraviti 0 metanola, iz svog jedinstvenog materijala i sastava. SPC podovi se rade grijanjem i ne zahtijevaju ljepilo. Glavni materijal SPC kamene plastične podne baze je prirodni kameni prah, koji ne sadrži formaldehid i bilo kakve radioaktivne elemente.

SPC Podovi
Označava Stone Plastic Composite, čija se jezgra sastoji uglavnom od kalcijevog karbonata (vapnenca), polivinil klorida i plastifikatora.SPC je najnoviji proizvod na tržištu podova.SPC podovi nadilaze nedostatke i zamjenjuju tradicionalne proizvode kao što su vinilni podovi, LVT podovi, prirodni drveni podovi i industrijsko drvo. Neke od prednosti uključuju 100% vodootpornost, upečatljive uzorke i jednostavnost postavljanja.
Svi podovi koje nudimo u skladu su sa standardima EU.
