| Kleur: | |
|---|---|
| Maat: | |
| Materiaal: | |
| Beschikbaarheid: | |
| Aantal: | |
SPC-VLOER
BS-SPC
BS-2088
SPC-vinyl is een optie voor luxe vinylvloeren met een structureel stijve, 100% waterdichte kern. SPC staat ook bekend als vinyl met stijve kern en we gebruiken deze termen door elkaar. Vinylvloeren met een stijve kern zijn ontworpen om eruit te zien als hout of steen, maar vereisen minder onderhoud.
Deze vloer is duurzaam, waterdicht en perfect voor doe-het-zelf-installatie. Het is ideaal voor zowel thuis- als commerciële ruimtes.

| Naam | Vinylvloeren (spc-vloeren, klik-spc-vloeren) |
| Kleur | We hebben honderden kleuren voor uw keuze. |
| Borddikte | 3,5 mm, 4,0 mm, 4,5 mm, 5,0 mm, 5,5 mm, 6,0 mm, 6,5 mm, 7,0 mm, 8,0 mm. |
| Laagdikte dragen | 0,3 mm, 0,5 mm zoals normaal |
| Oppervlaktetextuur | Diepkorrelig, houtnerf, marmeren korrel, steen, tapijt |
| Finish | UV-coating |
| Installatie | Kliksysteem (Unilin, Valinge), losse lay-out, Dray Back, Glue Down |
| Levertijd | 7-10 dagen |
| Maat | Duim (mm) |
| 6'*48(150mm*1220mm) | |
| 7'*48(182mm*1220mm) | |
| 9'*48(230mm*1220mm) | |
| 9'*60(230mm*1525mm) | |
| Steunschuim | IXPE (1,0 mm, 1,5 mm, 2,0 mm) EVA (1,0 mm, 1,5 mm) |
| Oppervlak | Hout in reliëf, Diep hout in reliëf, Handgeschraapt, Eir. |
| Gebruik | Slaapkamer, keuken, kelders, huis, school, ziekenhuis, winkelcentrum, commercieel te gebruiken. |
| Functies | Waterdicht, slijtvast, antislip, vochtbestendig, brandwerend, duurzaam, krasbestendig, antibacteriële rail. |
| Markt | Exporteren naar Amerikaanse, Canadese, Europese markt, deel Azië, Afrikaanse landen, Australische markt |
| Garantie | 10 jaar voor commercieel en 25 jaar voor residentieel |
Programma structuur
1. UV-coating: beschermt tegen krassen, UV-stralen en vervaging.
2. Slijtvaste laag: beschermt oppervlakken tegen slijtage; creëert oppervlaktetextuur voor hout of steen.
3. DECORATIEVE FILMlaag: High-definition graphics die op de film zijn gedrukt, geven het uiterlijk en de kleur van hout, steen of tapijt.
4. SPC CORE: Kalksteenpoeder en PVC-composietmateriaal. Duurzaam, waterdicht en vlamvertragend.
5. IXPE (optioneel): EVA- of IXPE-vulling zorgt voor demping van uw voeten en verbetert de geluidsisolatie.
Chat nu of stuur een aanvraag voor meer patronen. Ondersteuning van maatwerk.












0 formaldehyde, milieubescherming
SPC-vloeren zijn in staat om 0 methanol te produceren, dankzij het unieke materiaal en de unieke samenstelling. SPC-vloeren worden gemaakt door middel van verwarming en vereisen geen lijm. Het belangrijkste materiaal van de SPC-steenkunststof vloerbasis is natuursteenpoeder, dat geen formaldehyde en radioactieve elementen bevat.

SPC-vloeren
Staat voor Stone Plastic Composite, waarvan de kern voornamelijk bestaat uit calciumcarbonaat (kalksteen), polyvinylchloride en weekmakers. SPC is het nieuwste product op de vloerenmarkt. SPC-vloeren ondervangen de nadelen en vervangen traditionele producten zoals vinylvloeren, LVT-vloeren, natuurlijke houten vloeren en industrieel hout. Enkele voordelen zijn onder meer dat het 100% waterdicht is, opvallende patronen heeft en eenvoudig te installeren is.
De vloeren die wij aanbieden voldoen allemaal aan de EU-normen.
