| Color: | |
|---|---|
| Size: | |
| Material: | |
| Availability: | |
| Quantitas: | |
SPC TABULATUM
BS-SPC
BS-2088
SPC vinyl luxuria est optio vinyl tabulatum cum constitutione rigida, 100% waterproof core. SPC nucleus quoque rigidus vinyl notus est, hisque vocabulis inuicem utimur. Core rigidum machinatum vinyl tabulatum ad speciem ligni vel lapidis spectat, sed impensam minus requirit.
Tabulatum hoc est durabile, IMPERVIUS, et perfectum ad DIY institutionem. Propositum est domi et commercialis areae.

| Nomen | Vinyl Tabulatum (spc Tabulatum (click spc Tabulatum) |
| Color | Aliquot centenis colores habemus pro electione tua. |
| Tabula Crassitudo | 3.5mm,4.0mm,4.5mm,5.0mm,5.5mm,6.0mm,6.5mm,7.0mm,8.0mm. |
| amictus LayerThickness | 0.3mm, 0.5mm regulariter |
| Superficiem textura | Grain, WoodGrain, Marmor Grain, Lapis, Carpet |
| perago | UV-Coating |
| Institutionem | Click system (Unilin, Valinge), Solve iacens, retrahe, Glue Down |
| Delivery Time | 7-10 diebus |
| Magnitudo | Inch (mm) |
| 6'* 48(150mm*1220mm) | |
| 7'* 48 (182mm* 1220mm) | |
| 9'* 48(230mm*1220mm) | |
| 9'*60 (230mm*1525mm) | |
| Spuma tergum | IXPE(1.0mm,1.5mm,2.0mm) |
| Superficies | Lignum Embossed,Deep Lignum Embossed, manus scrapedEir. |
| Usus | Bedroom,Kitchen,Basements,Home,School, Hospital,Mall,Commercial uti. |
| Features | Waterproof,Wear resistant,Anti-slip,Moisture Proof,Fireproof,durable, anti-scratch,antibacte rail. |
| Market | Exportare ad Americanum, Canadian, Europaeum, Asiam, Africam, mercatum Australe |
| Warranty | X annis in commercial et XXV annis pro residentialibus |
Programma compages
1. UV Coating: Protegit contra exasperat, UV radios et flori.
2. Abrasio resistens Stratum: protegit superficies ab abrasione; facit superficiem textura pro ligno vel lapide.
3. DECORATIVUS cinematographica Iacuit: alta definitio graphics impressa in cinematographico speciem et colorem lignei, lapidis vel tapeti praebent.
4. SPC CORE : Pulvis calcis et materia PVC composita. Dura, impervia et flamma retardant.
5. IXPE (optional): EVA vel IXPE color pulvino pro pedibus praebet et sanae insulationem meliorem.
Curabitur nunc vel mitte inquisitio ad plura exemplaria.Support customization.












0 formaldehyde, tutela environmental
SPC Tabulatum 0 methanolum facere potest, ex sua singulari materia et compositione. SPC tabulata calefaciendo fiunt et glutinum non requirunt. Materia principalis lapideae SPC pavimenti plastici basis est pulvis lapideus naturalis, qui formaldehyde et quaelibet elementa radioactiva non continet.

SPC Tabulatum
Stat pro Lapide Plastic composito, cuius nucleus maxime consistit in calcii carbonate (calcis), chloridi polyvinyl et plasticizer.SPC novissimum productum in foro tabulato.SPC Tabulatum vitia vincit et substituit fructus traditionales sicut tabulatum vinyl, LVT tabulatum, lignum naturale tabulatum, lignum industriae. Quidam beneficiorum includunt esse C% IMPERVIUS, habentes exemplaria oculorum captans et faciles ad institutionem.
Tabulata offerimus omnia signis EU obtemperare.
