| Dath: | |
|---|---|
| Méid: | |
| Ábhar: | |
| Infhaighteacht: | |
| Cainníocht: | |
LÁRÚ SPC
BS-SPC
BS-2088
Is rogha só-urlár vinil é vinil SPC le croí atá docht ó thaobh struchtúir de, 100% uiscedhíonach. Tugtar croí-vinil docht ar SPC freisin, agus úsáidimid na téarmaí seo go hidirmhalartaithe. Tá urláir vinil dochta croí-innealtóireacht deartha chun breathnú cosúil le hadhmad nó cloch, ach tá gá le níos lú cothabhála.
Tá an urláir seo buan, uiscedhíonach, agus foirfe do shuiteáil DIY. Tá sé oiriúnach do limistéir bhaile agus tráchtála araon.

| Ainm | Urlár vinile (urlár spc, cliceáil urláir spc) |
| Dath | Tá na céadta dath againn do do rogha. |
| Tiús an Bhoird | 3.5mm, 4.0mm, 4.5mm,5.0mm,5.5mm,6.0mm,6.5mm,7.0mm,8.0mm. |
| Ag caitheamh LayerThickness | 0.3mm, 0.5mm chomh rialta |
| Uigeacht Dromchla | Grán domhain, Grán Adhmaid, Grán Marmair, Cloch, Cairpéad |
| Críochnaigh | Cumhdach UV |
| Suiteáil | Córas cliceáil (Unilin, Valinge), Leagan scaoilte, Dry Back, Glue Down |
| Am Seachadta | 7-10 lá |
| Méid | orlach(mm) |
| 6'*48(150mm*1220mm) | |
| 7'*48(182mm*1220mm) | |
| 9'*48(230mm*1220mm) | |
| 9'*60(230mm*1525mm) | |
| Cúr Tacaíochta | IXPE(1.0mm, 1.5mm, 2.0mm) EVA(1.0mm, 1.5mm) |
| Dromchla | Adhmad cabhraithe, Adhmad domhain cabhraithe, Scríobtha de láimh,Eir. |
| Úsáid | Seomraí Leapa, Cistin, Íoslaigh, Baile, Scoil, Ospidéal, Mall, Tráchtála le húsáid. |
| Gnéithe | Uiscedhíonach, Frith-chaithimh, Frith-duillín, Cruthúnas Taise, Frithdhóiteáin, durable, frith-scratch, iarnród frith-fhrithbheart. |
| Margadh | Easpórtáil go Meiriceá, Ceanada, Margadh na hEorpa, Cuid Áise, Tíortha na hAfraice, Margadh na hAstráile |
| Bharántas | 10 mbliana le haghaidh tráchtála agus 25 bliain le haghaidh cónaithe |
Struchtúr clár
1. Cumhdach UV: Cosnaíonn sé i gcoinne scratches, ghathanna UV agus fading.
2. Ciseal Frithsheasmhach in Abrasion: Cosnaíonn dromchlaí ó abrasion; cruthaíonn uigeacht dromchla d'adhmad nó cloch.
3. Sraith SCANNÁN Maisiúil : Soláthraíonn grafaicí ard-sainmhínithe atá clóite ar an scannán cuma agus dath adhmaid, cloiche nó cairpéid.
4. SPC CORE: Púdar aolchloiche agus ábhar ilchodach PVC. CRUA, uiscedhíonach agus lasair-retardant.
5. IXPE (roghnach): Soláthraíonn stuáil EVA nó IXPE cushioning do do chosa agus feabhsaíonn sé insliú fuaime.
Comhrá anois nó Seol fiosrúchán le haghaidh níos mó saincheaptha pattern.Support.












0 formaildéad, cosaint an chomhshaoil
Tá flooring SPC in ann 0 meatánól a dhéanamh, as a ábhar agus a chomhdhéanamh uathúil. Déantar urláir SPC trí théamh agus ní gá gliú. Is é príomh-ábhar bonn urláir plaisteach cloiche SPC ná púdar cloiche nádúrtha, nach bhfuil formaildéad agus aon eilimintí radaighníomhacha ann.

Urlár SPC
Seasann do Cloch Ilchodach Plaisteacha, an croí comhdhéanta den chuid is mó de carbónáit chailciam (aolchloch), clóiríd polaivinile agus plasticizers.SPC é an táirge is nua ar an flooring market.SPC flooring overcomes na míbhuntáistí agus ionad táirgí traidisiúnta ar nós flooring vinil, urláir LVT, flooring adhmaid nádúrtha, agus adhmad tionsclaíoch. I measc cuid de na buntáistí tá a bheith 100% uiscedhíonach, patrúin fabhraí a bheith agat agus a bheith éasca le suiteáil.
Cloíonn na hurláir a chuirimid ar fáil go léir le caighdeáin an AE.
