| Χρώμα: | |
|---|---|
| Μέγεθος: | |
| Υλικό: | |
| Διαθεσιμότητα: | |
| Ποσότητα: | |
ΔΑΠΕΔΟ SPC
BS-SPC
BS-2088
Το SPC vinyl είναι μια επιλογή δαπέδου πολυτελείας βινυλίου με δομικά άκαμπτο, 100% αδιάβροχο πυρήνα. Το SPC είναι επίσης γνωστό ως βινύλιο άκαμπτου πυρήνα και χρησιμοποιούμε αυτούς τους όρους εναλλακτικά. Το δάπεδο βινυλίου κατασκευασμένο από άκαμπτο πυρήνα έχει σχεδιαστεί για να μοιάζει με ξύλο ή πέτρα, αλλά απαιτεί λιγότερη συντήρηση.
Αυτό το δάπεδο είναι ανθεκτικό, αδιάβροχο και ιδανικό για εγκατάσταση DIY. Είναι ιδανικό τόσο για οικιακούς όσο και για επαγγελματικούς χώρους.

| Ονομα | Δάπεδο βινυλίου (δάπεδο spc, κάντε κλικ στο δάπεδο spc) |
| Χρώμα | Έχουμε πολλές εκατοντάδες χρώματα για την επιλογή σας. |
| Πάχος σανίδας | 3,5 mm, 4,0 mm, 4,5 mm, 5,0 mm, 5,5 mm, 6,0 mm, 6,5 mm, 7,0 mm, 8,0 mm. |
| Φορώντας Πάχος Στρώματος | 0,3 mm, 0,5 mm ως κανονικό |
| Υφή Επιφανείας | Deep Grain, WoodGrain, Marble Grain, Stone, Carpet |
| Φινίρισμα | Επικάλυψη UV |
| Εγκατάσταση | Κάντε κλικ στο σύστημα (Unilin, Valinge), Loose lay, Dray Back, Glue Down |
| Χρόνος Παράδοσης | 7-10 ημέρες |
| Μέγεθος | ίντσα (mm) |
| 6'*48(150mm*1220mm) | |
| 7'*48(182mm*1220mm) | |
| 9'*48(230mm*1220mm) | |
| 9'*60(230mm*1525mm) | |
| Αφρός υποστήριξης | IXPE (1,0 mm, 1,5 mm, 2,0 mm) EVA (1,0 mm, 1,5 mm) |
| Επιφάνεια | Ξύλο ανάγλυφο, Βαθύ Ξύλο ανάγλυφο, Ξύσιμο στο χέρι, Ειρ. |
| Χρήση | Υπνοδωμάτιο, Κουζίνα, Υπόγεια, Σπίτι, Σχολείο, Νοσοκομείο, Εμπορικό Κέντρο, Εμπορικό για χρήση. |
| Χαρακτηριστικά | Αδιάβροχη, ανθεκτική στη φθορά, αντιολισθητική, ανθεκτική στην υγρασία, πυρίμαχη, ανθεκτική, αντιχαρακτική, αντιβακτηριδιακή ράγα. |
| Αγορά | Εξαγωγή σε αμερικανική, καναδική, ευρωπαϊκή αγορά, μέρος της Ασίας, χώρες της Αφρικής, αγορά της Αυστραλίας |
| Εγγύηση | 10 χρόνια για επαγγελματικό και 25 χρόνια για οικιστικό |
Δομή προγράμματος
1. UV Coating: Προστατεύει από γρατσουνιές, ακτίνες UV και ξεθώριασμα.
2. Ανθεκτικό σε τριβή στρώμα: Προστατεύει τις επιφάνειες από την τριβή. δημιουργεί υφή επιφάνειας για ξύλο ή πέτρα.
3. ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΟ ΣΤΡΩΜΑ ΦΙΛΜ: Τα γραφικά υψηλής ευκρίνειας που εκτυπώνονται στο φιλμ παρέχουν την εμφάνιση και το χρώμα του ξύλου, της πέτρας ή του χαλιού.
4. SPC CORE: Σκόνη ασβεστόλιθου και σύνθετο υλικό PVC. Ανθεκτικό, αδιάβροχο και επιβραδυντικό φλόγας.
5. IXPE (προαιρετικό): Η επένδυση EVA ή IXPE παρέχει προστασία στα πόδια σας και βελτιώνει την ηχομόνωση.
Συνομιλήστε τώρα ή στείλτε αίτημα για περισσότερα μοτίβα. Υποστήριξη προσαρμογής.












0 φορμαλδεΰδη, προστασία του περιβάλλοντος
Το δάπεδο SPC μπορεί να κάνει 0 μεθανόλη, από το μοναδικό υλικό και τη σύνθεσή του. Τα δάπεδα SPC γίνονται με θέρμανση και δεν απαιτούν κόλλα. Το κύριο υλικό της πέτρινης πλαστικής βάσης δαπέδου SPC είναι σκόνη φυσικής πέτρας, η οποία δεν περιέχει φορμαλδεΰδη και ραδιενεργά στοιχεία.

Δάπεδο SPC
Βασικό για το Stone Plastic Composite, ο πυρήνας του οποίου αποτελείται κυρίως από ανθρακικό ασβέστιο (ασβεστόλιθος), χλωριούχο πολυβινύλιο και πλαστικοποιητές. Το SPC είναι το νεότερο προϊόν στην αγορά δαπέδων. Το δάπεδο SPC ξεπερνά τα μειονεκτήματα και αντικαθιστά παραδοσιακά προϊόντα όπως δάπεδα βινυλίου, δάπεδα LVT, δάπεδα από φυσικό ξύλο και βιομηχανικό ξύλο. Μερικά από τα πλεονεκτήματα περιλαμβάνουν το ότι είναι 100% αδιάβροχο, έχει εντυπωσιακά μοτίβα και είναι εύκολο στην εγκατάσταση.
Τα δάπεδα που προσφέρουμε είναι όλα σύμφωνα με τα πρότυπα της ΕΕ.
