| Өнгө: | |
|---|---|
| Хэмжээ: | |
| Материал: | |
| Бэлэн байдал: | |
| Тоо хэмжээ: | |
SPC ШАЛ
BS-SPC
BS-2088
SPC винил нь бүтцийн хувьд хатуу, 100% ус нэвтэрдэггүй цөмтэй тансаг винил шалны сонголт юм. SPC-ийг мөн хатуу үндсэн винил гэж нэрлэдэг бөгөөд бид эдгээр нэр томъёог сольж ашигладаг. Хатуу үндсэн инженерийн винил шал нь мод эсвэл чулуу шиг харагдахаар хийгдсэн боловч засвар үйлчилгээ бага шаарддаг.
Энэхүү шал нь удаан эдэлгээтэй, ус нэвтэрдэггүй бөгөөд DIY суулгахад тохиромжтой. Энэ нь гэрийн болон худалдааны аль алинд нь тохиромжтой.

| Нэр | Винил шал (spc шал, spc шалыг товшино уу) |
| Өнгө | Бидэнд таны сонголтод зориулсан хэдэн зуун өнгө бий. |
| Самбарын зузаан | 3,5мм,4,0мм,4,5мм,5,0мм,5,5мм,6,0мм,6,5мм,7,0мм,8,0мм. |
| LayerThickness өмсөх | 0.3мм, ердийнх шиг 0.5мм |
| Гадаргуугийн бүтэц | Гүн тариа, Модны үр тариа, Гантиг үр тариа, Чулуу, Хивс |
| Дуусга | Хэт ягаан туяаны бүрэх |
| Суурилуулалт | Системийг дарна уу (Unilin, Valinge), Сул хэвтэх, Буцах, Цавуу |
| Хүргэлтийн хугацаа | 7-10 хоног |
| Хэмжээ | Инч(мм) |
| 6'*48(150мм*1220мм) | |
| 7'*48(182мм*1220мм) | |
| 9'*48(230мм*1220мм) | |
| 9'*60(230мм*1525мм) | |
| Ар талын хөөс | IXPE(1.0мм,1.5мм,2.0мм) EVA(1.0мм,1.5мм) |
| Гадаргуу | Модон товойлгон , Гүн модон товойсон , Гараар хуссан , Эйр. |
| Хэрэглээ | Унтлагын өрөө, Гал тогоо, Подвал, Гэр, Сургууль, Эмнэлэг, Худалдааны төв, Ашиглах зориулалттай. |
| Онцлогууд | Ус нэвтэрдэггүй, элэгдэлд тэсвэртэй, хальтирдаггүй, чийгэнд тэсвэртэй, галд тэсвэртэй, бат бөх, зураас, бактерийн эсрэг хамгаалалттай. |
| Зах зээл | Америк, Канад, Европын зах зээл, Ази, Африкийн орнууд, Австралийн зах зээлд экспортлох |
| Баталгаат хугацаа | Арилжааны хувьд 10 жил, орон сууцны хувьд 25 жил |
Хөтөлбөрийн бүтэц
1. Хэт ягаан туяаны бүрээс: Зураас, хэт ягаан туяа, бүдгэрэхээс хамгаална.
2. Элэгдэлд тэсвэртэй давхарга: Гадаргууг үрэлтээс хамгаална; мод эсвэл чулууны гадаргуугийн бүтцийг бий болгодог.
3. Чимэглэлийн киноны давхарга : Кинон дээр хэвлэгдсэн өндөр нарийвчлалтай график нь мод, чулуу, хивсний өнгө үзэмж, өнгө төрхийг өгдөг.
4. SPC CORE : Шохойн чулууны нунтаг ба PVC нийлмэл материал. Удаан эдэлгээтэй, ус нэвтэрдэггүй, галд тэсвэртэй.
5. IXPE (заавал биш) : EVA эсвэл IXPE дэвсгэр нь таны хөлийг зөөлрүүлж, дуу чимээ тусгаарлагчийг сайжруулна.
Одоо чатлах эсвэл өөр загвар авах бол лавлагаа илгээнэ үү. Өөрчлөлтийг дэмжээрэй.












0 формальдегид, байгаль орчныг хамгаалах
SPC шал нь өвөрмөц материал, найрлагаасаа 0 метанол хийх чадвартай. SPC шалыг халаах замаар хийдэг бөгөөд цавуу шаарддаггүй. SPC чулуун хуванцар шалны суурийн үндсэн материал нь формальдегид болон цацраг идэвхт элемент агуулаагүй байгалийн чулуун нунтаг юм.

SPC шал
Гол нь кальцийн карбонат (шохойн чулуу), поливинил хлорид болон хуванцаржуулагчаас бүрддэг Stone Plastic Composite гэсэн үг. SPC нь шалны зах зээл дээрх хамгийн шинэ бүтээгдэхүүн юм. SPC шал нь сул талыг даван туулж, винил шал, LVT шал, байгалийн модон шал, үйлдвэрлэлийн мод зэрэг уламжлалт бүтээгдэхүүнийг орлуулдаг. Зарим давуу талууд нь 100% ус нэвтэрдэггүй, анхаарал татахуйц загвартай, суулгахад хялбар байдаг.
Бидний санал болгож буй шалнууд бүгд ЕХ-ны стандартад нийцдэг.
