| Barva: | |
|---|---|
| Velikost: | |
| Material: | |
| Dobavljivost: | |
| Količina: | |
SPC TALNE OBLOGE
BS-SPC
BS-2088
SPC vinil je luksuzna vinilna talna obloga s strukturno togim, 100-odstotno vodoodpornim jedrom. SPC je znan tudi kot vinil s trdim jedrom in ta izraza uporabljamo izmenično. Vinilne talne obloge s trdim jedrom so zasnovane tako, da izgledajo kot les ali kamen, vendar zahtevajo manj vzdrževanja.
Ta talna obloga je trpežna, vodoodporna in popolna za DIY namestitev. Idealen je tako za doma kot za komercialne prostore.

| Ime | Vinilne talne obloge (spc talne obloge, kliknite spc talne obloge) |
| barva | Za vašo izbiro imamo več sto barv. |
| Debelina plošče | 3,5 mm, 4,0 mm, 4,5 mm, 5,0 mm, 5,5 mm, 6,0 mm, 6,5 mm, 7,0 mm, 8,0 mm. |
| Nošenje LayerThickness | 0,3 mm, 0,5 mm kot oba4286=Samolepilne talne obloge |
| Površinska tekstura | Deep Grain, WoodGrain, Marmor Grain, Stone, Carpet |
| Končaj | UV-prevleka |
| Namestitev | Klik sistem (Unilin, Valinge), Loose lay, Dray Back, Glue Down |
| Čas dostave | 7-10 dni |
| Velikost | Palec (mm) |
| 6'*48(150mm*1220mm) | |
| 7'*48(182mm*1220mm) | |
| 9'*48(230mm*1220mm) | |
| 9'*60(230mm*1525mm) | |
| Podporna pena | IXPE (1,0 mm, 1,5 mm, 2,0 mm) EVA (1,0 mm, 1,5 mm) |
| Površina | Reliefni les,Reliefni globoki les,Ročno strgano,Eir. |
| Uporaba | Spalnica,Kuhinja,Kleti,Dom,Šola,Bolnišnica,Trgovsko središče,Komercialna uporaba. |
| Lastnosti | Vodoodporen,odporen na obrabo,protizdrsnost,odporen na vlago,ognjevaren,trpezen,odporen proti praskam,antibacte letev. |
| trg | Izvoz v ameriški, kanadski, evropski trg, del Azije, afriške države, avstralski trg |
| Garancija | 10 let za komercialne in 25 let za stanovanjske namene |
Struktura programa
1. UV premaz: Ščiti pred praskami, UV žarki in bledenjem.
2. Plast, odporna proti obrabi: ščiti površine pred obrabo; ustvarja površinsko teksturo za les ali kamen.
3. Sloj OKRASNEGA FILMA: Grafike visoke ločljivosti, natisnjene na filmu, zagotavljajo videz in barvo lesa, kamna ali preproge.
4. JEDRO SPC: apnenec v prahu in PVC kompozitni material. Vzdržljiv, vodoodporen in negorljiv.
5. IXPE (izbirno) : EVA ali IXPE oblazinjenje zagotavlja oblazinjenje vaših nog in izboljša zvočno izolacijo.
Klepetajte zdaj ali pošljite povpraševanje za več vzorcev. Podprite prilagajanje.












0 formaldehid, varstvo okolja
Talne obloge SPC so sposobne proizvajati metanol zaradi svojega edinstvenega materiala in sestave. Tla SPC so izdelana s segrevanjem in ne potrebujejo lepila. Glavni material SPC kamnite plastične talne podlage je prah iz naravnega kamna, ki ne vsebuje formaldehida in radioaktivnih elementov.

Talne obloge SPC
Stojala za Stone Plastic Composite, katerega jedro sestoji predvsem iz kalcijevega karbonata (apnenca), polivinilklorida in mehčalcev.SPC je najnovejši izdelek na trgu talnih oblog.SPC talne obloge odpravljajo pomanjkljivosti in nadomeščajo tradicionalne izdelke, kot so vinilne talne obloge, LVT talne obloge, naravne lesene talne obloge in industrijski les. Nekatere prednosti vključujejo 100-odstotno vodoodpornost, vpadljive vzorce in preprosto namestitev.
Tla, ki jih ponujamo, so v skladu z EU standardi.
