| Боја: | |
|---|---|
| Величина: | |
| Материјал: | |
| Доступност: | |
| Количина: | |
СПЦ ФЛООРИНГ
БС-СПЦ
БС-2088
СПЦ винил је луксузна опција за подове од винила са структурно чврстим, 100% водоотпорним језгром. СПЦ је такође познат као винил са крутим језгром, а ми користимо ове термине наизменично. Винилни подови са чврстим језгром су дизајнирани да изгледају као дрво или камен, али захтевају мање одржавања.
Овај под је издржљив, водоотпоран и савршен за уградњу 'уради сам'. Идеалан је за кућне и пословне просторе.

| Име | Винилни под (спц под, кликните на спц под) |
| Боја | Имамо неколико стотина боја по вашем избору. |
| Боард Тхицкнесс | 3,5 мм, 4,0 мм, 4,5 мм, 5,0 мм, 5,5 мм, 6,0 мм, 6,5 мм, 7,0 мм, 8,0 мм. |
| Веаринг ЛаиерТхицкнесс | 0,3 мм, 0,5 мм као обични |
| Сурфаце Тектуре | Дееп Граин, ВоодГраин, Мермер Граин, Камен, Тепих |
| Заврши | УВ-премаз |
| Инсталација | Систем кликова (Унилин, Валинге), лабаво полагање, одмарање уназад, лепљење |
| Време испоруке | 7-10 дана |
| Величина | инч (мм) |
| 6'*48(150мм*1220мм) | |
| 7'*48(182мм*1220мм) | |
| 9'*48(230мм*1220мм) | |
| 9'*60(230мм*1525мм) | |
| Бацкинг Фоам | ИКСПЕ (1,0 мм, 1,5 мм, 2,0 мм) ЕВА (1,0 мм, 1,5 мм) |
| Површина | Рељефно дрво, Рељефно дубоко дрво, Ручно стругано, Еир. |
| Употреба | Спаваћа соба, Кухиња, Подруми, Кућа, Школа, Болница, Тржни центар, Пословни простор за употребу. |
| Карактеристике | Водоотпоран, отпоран на хабање, против клизања, отпоран на влагу, отпоран на ватру, издржљив, против гребања, антибактичка шина. |
| Маркет | Извоз на америчко, канадско, европско тржиште, део Азије, афричке земље, тржиште Аустралије |
| Гаранција | 10 година за комерцијалне и 25 година за стамбене |
Структура програма
1. УВ премаз: Штити од огреботина, УВ зрака и избледења.
2. Слој отпоран на абразију: Штити површине од хабања; ствара површинску текстуру за дрво или камен.
3. Слој ДЕКОРАТИВНОГ ФИЛМА: Графика високе дефиниције штампана на филму даје изглед и боју дрвета, камена или тепиха.
4. СПЦ ЈЕЗГРО: Кречњак у праху и ПВЦ композитни материјал. Издржљив, водоотпоран и отпоран на ватру.
5. ИКСПЕ (опционо): ЕВА или ИКСПЕ јастучићи обезбеђују јастук за ваша стопала и побољшавају звучну изолацију.
Разговарајте сада или пошаљите упит за више образаца. Подршка прилагођавању.












0 формалдехида, заштита животне средине
СПЦ под је у стању да уради 0 метанола, од свог јединственог материјала и састава. СПЦ подови се раде грејањем и не захтевају лепак. Главни материјал СПЦ камене пластичне подне основе је природни камени прах, који не садржи формалдехид и било какве радиоактивне елементе.

СПЦ Флооринг
Означава камени пластични композит, чије се језгро састоји углавном од калцијум карбоната (кречњака), поливинилхлорида и пластификатора.СПЦ је најновији производ на тржишту подних облога.СПЦ подови превазилази недостатке и замењује традиционалне производе као што су винил под, ЛВТ под, подови од природног дрвета и индустријско дрво. Неке од предности укључују 100% водоотпорност, привлачне шаре и лаку инсталацију.
Сви подови које нудимо су у складу са стандардима ЕУ.
