| Колір: | |
|---|---|
| Розмір: | |
| Матеріал: | |
| Наявність: | |
| Кількість: | |
ПІДЛОГА SPC
BS-SPC
BS-2088
SPC vinyl — це розкішний варіант вінілової підлоги зі структурно жорсткою, 100% водонепроникною серцевиною. SPC також відомий як жорсткий вініл, і ми використовуємо ці терміни як синоніми. Вінілова підлога з жорстким сердечником має вигляд дерева чи каменю, але потребує менше догляду.
Ця підлога міцна, водонепроникна та ідеально підходить для укладання своїми руками. Він ідеально підходить як для дому, так і для комерційних приміщень.

| Ім'я | Вінілова підлога (підлога spc, підлога з клацанням) |
| Колір | У нас є кілька сотень кольорів на ваш вибір. |
| Товщина дошки | 3,5 мм, 4,0 мм, 4,5 мм, 5,0 мм, 5,5 мм, 6,0 мм, 6,5 мм, 7,0 мм, 8,0 мм. |
| Носіння LayerThickness | 0,3 мм, 0,5 мм як звичайний |
| Текстура поверхні | Глибоке зерно, деревне зерно, мармурове зерно, камінь, килим |
| Закінчити | УФ-покриття |
| монтаж | Click system (Unilin, Valinge), Loose lay, Dray Back, Glue Down |
| Час доставки | 7-10 днів |
| Розмір | дюйм (мм) |
| 6'*48(150 мм*1220 мм) | |
| 7'*48(182 мм*1220 мм) | |
| 9'*48(230 мм*1220 мм) | |
| 9'*60(230 мм*1525 мм) | |
| Підкладка з піни | IXPE (1,0 мм, 1,5 мм, 2,0 мм) EVA (1,0 мм, 1,5 мм) |
| Поверхня | Тиснення по дереву, глибоке тиснення по дереву, вишкрібання вручну, Eir. |
| Використання | Спальня,Кухня,Підвали,Дім,Школа,Лікарня,Торговий центр,Комерційне використання. |
| особливості | Водонепроникний,Стійкий до зношування,Захист від ковзання,Вологостійкий,Вогостійкий,міцний,Захист від подряпин,Захист від бактерій. |
| Ринок | Експорт до американського, канадського, європейського ринку, частини Азії, країн Африки, ринку Австралії |
| Гарантія | 10 років для комерційних і 25 років для житлових |
Структура програми
1. УФ-покриття: захищає від подряпин, УФ-променів і вицвітання.
2. Стійкий до стирання шар: захищає поверхні від стирання; створює текстуру поверхні для дерева або каменю.
3. Шар ДЕКОРАТИВНОЇ ПЛІВКИ: графіка високої чіткості, надрукована на плівці, забезпечує вигляд і колір дерева, каменю чи килима.
4. SPC CORE: вапняковий порошок і композитний матеріал з ПВХ. Міцний, водонепроникний і вогнестійкий.
5. IXPE (додатково): підкладка EVA або IXPE забезпечує амортизацію ваших ніг і покращує звукоізоляцію.
Спілкуйтеся зараз або надішліть запит, щоб отримати більше шаблонів. Підтримка налаштування.












0 формальдегід, захист навколишнього середовища
Підлогове покриття SPC здатне виробляти метанол із свого унікального матеріалу та складу. Підлоги SPC виготовляються з підігрівом і не потребують клею. Основним матеріалом підстави для підлоги SPC Stone є порошок натурального каменю, який не містить формальдегіду та будь-яких радіоактивних елементів.

Підлога SPC
Підставки для Stone Plastic Composite, серцевина якого складається в основному з карбонату кальцію (вапняку), полівінілхлориду та пластифікаторів. SPC є найновішим продуктом на ринку підлогових покриттів. SPC підлоги долають недоліки та замінюють традиційні продукти, такі як вінілова підлога, підлога LVT, підлога з натурального дерева та промислова деревина. Деякі з переваг включають 100% водонепроникність, наявність привабливих візерунків і легкість встановлення.
Усі підлоги, які ми пропонуємо, відповідають стандартам ЄС.
