| Farge: | |
|---|---|
| Størrelse: | |
| Materiale: | |
| Tilgjengelighet: | |
| Antall: | |
SPC GULV
BS-SPC
BS-2088
SPC vinyl er et luksuriøst vinylgulv med en strukturelt stiv, 100 % vanntett kjerne. SPC er også kjent som stiv kjernevinyl, og vi bruker disse begrepene om hverandre. Vinylgulv med stiv kjerne er designet for å se ut som tre eller stein, men krever mindre vedlikehold.
Dette gulvet er slitesterkt, vanntett og perfekt for gjør-det-selv-installasjon. Den er ideell for både hjemme- og kommersielle områder.

| Navn | Vinylgulv (spc-gulv, klikk-spc-gulv) |
| Farge | Vi har flere hundre farger for ditt valg. |
| Bretttykkelse | 3,5 mm, 4,0 mm, 4,5 mm, 5,0 mm, 5,5 mm, 6,0 mm, 6,5 mm, 7,0 mm, 8,0 mm. |
| Iført lagtykkelse | 0,3 mm, 0,5 mm som vanlig |
| Overflatetekstur | Deep Grain, WoodGrain, Marmor Grain, Stone, Carpet |
| Fullfør | UV-belegg |
| Installasjon | Klikksystem(Unilin,Valinge),Løs legging,Dray Back,Lim ned |
| Leveringstid | 7-10 dager |
| Størrelse | Tommer (mm) |
| 6'*48(150mm*1220mm) | |
| 7'*48(182mm*1220mm) | |
| 9'*48(230mm*1220mm) | |
| 9'*60(230mm*1525mm) | |
| Støtteskum | IXPE(1,0 mm,1,5 mm,2,0 mm) EVA(1,0 mm,1,5 mm) |
| Flate | Trepreget, Deep Wood-preget, Håndskrapet, Eir. |
| Bruk | Soverom, kjøkken, kjellere, hjemme, skole, sykehus, kjøpesenter, kommersiell bruk. |
| Funksjoner | Vanntett, slitebestandig, anti-skli, fuktsikker, brannsikker, slitesterk, anti-ripe, antibakteriell skinne. |
| Marked | Eksporter til amerikansk, kanadisk, europeisk marked, deler av Asia, Afrika-land, Australia-markedet |
| Garanti | 10 år for næringsvirksomhet og 25 år for bolig |
Programstruktur
1. UV-belegg: Beskytter mot riper, UV-stråler og falming.
2. Slitebestandig lag: Beskytter overflater mot slitasje; skaper overflatetekstur for tre eller stein.
3. DEKORATIV FILM Lag: Høyoppløselig grafikk trykt på filmen gir utseendet og fargen til tre, stein eller teppe.
4. SPC CORE: Kalksteinspulver og PVC-komposittmateriale. Slitesterk, vanntett og flammehemmende.
5. IXPE (valgfritt): EVA- eller IXPE-polstring gir demping for føttene dine og forbedrer lydisolasjonen.
Chat nå eller send forespørsel for flere mønstre. Støtt tilpasning.












0 formaldehyd, miljøvern
SPC gulv er i stand til å gjøre 0 metanol, fra sitt unike materiale og sammensetning. SPC-gulv utføres ved oppvarming og krever ikke lim. Hovedmaterialet i SPC-steinplastgulvbasen er natursteinpulver, som ikke inneholder formaldehyd og radioaktive elementer.

SPC Gulv
Står for Stone Plastic Composite, hvis kjerne består hovedsakelig av kalsiumkarbonat (kalkstein), polyvinylklorid og myknere.SPC er det nyeste produktet på gulvmarkedet.SPC-gulv overvinner ulempene og erstatter tradisjonelle produkter som vinylgulv, LVT-gulv, naturlig tregulv og industritre. Noen av fordelene inkluderer å være 100 % vanntett, ha iøynefallende mønstre og være enkel å installere.
Gulvene vi tilbyr overholder alle EU-standarder.
