| Kleur: | |
|---|---|
| Grootte: | |
| Materiaal: | |
| Beskikbaarheid: | |
| Hoeveelheid: | |
SPC VLOER
BS-SPC
BS-2088
SPC-viniel is 'n luukse vinielvloeropsie met 'n struktureel stewige, 100% waterdigte kern. SPC staan ook bekend as rigiede kern viniel, en ons gebruik hierdie terme uitruilbaar. Stywe kern-gemanipuleerde vinielvloer is ontwerp om soos hout of klip te lyk, maar verg minder onderhoud.
Hierdie vloer is duursaam, waterdig en perfek vir selfdoen-installasie. Dit is ideaal vir beide huis- en kommersiële gebiede.

| Naam | Vinielvloer (spc vloer, klik spc vloer) |
| Kleur | Ons het 'n paar honderde kleure vir jou keuse. |
| Borddikte | 3,5 mm, 4,0 mm, 4,5 mm, 5,0 mm, 5,5 mm, 6,0 mm, 6,5 mm, 7,0 mm, 8,0 mm. |
| Dra laagdikte | 0,3 mm, 0,5 mm soos gereeld |
| Oppervlaktekstuur | Diepgraan, houtgraan, marmerkorrel, klip, mat |
| Voltooi | UV-bedekking |
| Installasie | Klik stelsel (Unilin, Valinge), Los lê, Draag terug, Gom af |
| Afleweringstyd | 7-10 dae |
| Grootte | Duim (mm) |
| 6'*48(150mm*1220mm) | |
| 7'*48(182mm*1220mm) | |
| 9'*48(230mm*1220mm) | |
| 9'*60(230mm*1525mm) | |
| Rugskuim | IXPE(1.0mm,1.5mm,2.0mm) EVA(1.0mm,1.5mm) |
| Oppervlakte | Hout reliëf, Diep hout reliëf, Handgeskraap, Eir. |
| Gebruik | Slaapkamer, kombuis, kelders, huis, skool, hospitaal, winkelsentrum, kommersieel om te gebruik. |
| Kenmerke | Waterdig, slytasiebestand, antislip, vogbestand, brandbestand, duursaam, krapweerstand, antibakteriese reling. |
| Mark | Uitvoer na Amerikaanse, Kanadese, Europese mark, deel van Asië, Afrika-lande, Australiese mark |
| Waarborg | 10 jaar vir kommersieel en 25 jaar vir residensieel |
Programstruktuur
1. UV-bedekking: Beskerm teen skrape, UV-strale en vervaag.
2. Skuurbestande laag: Beskerm oppervlaktes teen skuur; skep oppervlaktekstuur vir hout of klip.
3. DEKORATIEWE FILM Laag : Hoë-definisie grafika gedruk op die film verskaf die voorkoms en kleur van hout, klip of mat.
4. SPC KERN: Kalksteenpoeier en PVC saamgestelde materiaal. Duursaam, waterdig en vlamvertragend.
5. IXPE (opsioneel) : EVA- of IXPE-vulling verskaf kussing vir jou voete en verbeter klankisolasie.
Gesels nou of Stuur navraag vir meer patrone. Ondersteun aanpassing.












0 formaldehied, omgewingsbeskerming
SPC-vloer is in staat om 0 metanol te doen, van sy unieke materiaal en samestelling. SPC-vloere word deur verhitting gedoen en benodig nie gom nie. Die hoofmateriaal van SPC klip plastiek vloer basis is natuurlike klip poeier, wat nie formaldehied en enige radioaktiewe elemente bevat.

SPC-vloer
Staan vir Stone Plastic Composite, waarvan die kern hoofsaaklik bestaan uit kalsiumkarbonaat (kalksteen), polivinielchloried en weekmakers.SPC is die nuutste produk op die vloermark.SPC-vloere oorkom die nadele en vervang tradisionele produkte soos vinielvloere, LVT-vloere, natuurlike houtvloere, en industriële hout. Sommige van die voordele sluit in dat dit 100% waterdig is, opvallende patrone het en dat dit maklik is om te installeer.
Die vloere wat ons aanbied voldoen almal aan EU-standaarde.
