| Barva: | |
|---|---|
| Velikost: | |
| Material: | |
| Lastnost: | |
| Uporaba: | |
| Dobavljivost: | |
| Količina: | |
SPC TALNE OBLOGE
BS-SPC
82003-1B
Tla SPC imajo visokokakovosten obrabni sloj, ki zagotavlja odlično odpornost proti praskam in udrtinam. Torej, če iščete najboljše talne obloge za pse, mačke ali neurejene malčke, bodo talne obloge SPC ustrezale temu.

| Ime | 3D Design super obrabno odporna plastična talna obloga SPC 6 mm |
| barva | Za vašo izbiro imamo več sto barv. |
| Debelina plošče | 6,0 mm |
| Nošenje LayerThickness | 0,3 mm, 0,5 mm kot oba4286=Samolepilne talne obloge |
| Površinska tekstura | Deep Grain, Wood Grain, Marmor Grain, Stone, Carpet |
| Končaj | UV-prevleka |
| Namestitev | Klik sistem (Unilin, Valinge), Loose lay, Dray Back, Glue Down |
| Čas dostave | 7-10 dni |
| Velikost | Palec (mm) |
| 6'*48(150mm*1220mm) | |
| 7'*48(182mm*1220mm) | |
| 9'*48(230mm*1220mm) | |
| 9'*60(230mm*1525mm) | |
| Podporna pena | IXPE (1,0 mm, 1,5 mm, 2,0 mm) EVA (1,0 mm, 1,5 mm) |
| Površina | Reliefni les,Reliefni globoki les,Ročno strgano,Eir. |
| Uporaba | Spalnica,Kuhinja,Kleti,Dom,Šola,Bolnišnica,Trgovsko središče,Komercialna uporaba. |
| Lastnosti | Vodoodporen,odporen na obrabo,protizdrsnost,odporen na vlago,ognjevaren,trpezen,odporen proti praskam,antibacte letev. |
| trg | Izvoz v ameriški, kanadski, evropski trg, del Azije, afriške države, avstralski trg |
| Garancija | 10 let za komercialne in 25 let za stanovanjske |












Tla SPC so primerna za DIY
Večino SPC tal lahko štejemo za DIY. Plavajoče (ali na klik skupaj tla) so najlažja tla za namestitev, ne glede na njihovo vrsto. V bistvu pritrdite vsako nadstropje na sosednjo desko ali ploščico in pustite, da gravitacija in trenje naredita ostalo.
Toplotna izolacija
Učinek toplotne izolacije in ohranjanja toplote je izjemen. Udobno bivanje.

