| Väri: | |
|---|---|
| Koko: | |
| Materiaali: | |
| Ominaisuus: | |
| Sovellus: | |
| Saatavuus: | |
| Määrä: | |
SPC-LATTIA
BS-SPC
82003-1B
SPC-lattioissa on korkealaatuinen kulutuskerros, joka tarjoaa erinomaisen naarmuuntumisen ja kolhujen keston. Joten jos etsit parasta lattiaa koirille, kissoille tai sotkuisille taaperoille, SPC-lattia sopii sinulle.

| Nimi | 3D Design Super kulutusta kestävä SPC muovilattia 6mm |
| Väri | Valikoimastamme löytyy useita satoja värejä. |
| Laudan paksuus | 6,0 mm |
| Yllään LayerThickness | 0,3 mm, normaalisti 0,5 mm |
| Pintarakenne | Syväjyvä, puunjyvä, marmorijyvä, kivi, matto |
| Valmis | UV-pinnoite |
| Asennus | Napsauta järjestelmä (Unilin, Valinge), Löysä lay, Dray Back, Glue Down |
| Toimitusaika | 7-10 päivää |
| Koko | tuuma (mm) |
| 6'*48 (150mm * 1220mm) | |
| 7'*48 (182mm * 1220mm) | |
| 9'*48 (230mm * 1220mm) | |
| 9'*60 (230mm * 1525mm) | |
| Taustavaahto | IXPE (1,0 mm, 1,5 mm, 2,0 mm) EVA (1,0 mm, 1,5 mm) |
| Pinta | Puinen kohokuvioitu, syvä puukohokuvioitu, käsin kaavittu, Eir. |
| Käyttö | Makuuhuone, keittiö, kellarit, koti, koulu, sairaala, ostoskeskus, kaupallinen käyttö. |
| Ominaisuudet | Vedenpitävä, kulutusta kestävä, liukastumaton, kosteudenkestävä, tulenkestävä, kestävä, naarmuuntumaton, bakteerinkestävä. |
| Markkinoida | Vienti Amerikan, Kanadan, Euroopan markkinoille, Aasiaan, Afrikan maihin, Australian markkinoille |
| Takuu | 10 vuotta liike- ja 25 vuotta asuinkäyttöön |












SPC-lattiat ovat tee-se-itse-ystävällisiä
Useimpia SPC-lattioita voidaan pitää tee-se-itse. Kelluvat (tai napsautettavat lattiat) tuotteet ovat helpoimmin asennettavia lattioita niiden tyypistä riippumatta. Kiinnitä periaatteessa jokainen kerros viereiseen lankkuun tai laattaan ja anna painovoiman ja kitkan hoitaa loput.
Lämmöneristys
Lämmöneristys- ja lämmönsuojavaikutus on merkittävä. Mukava asua.

