| ពណ៌: | |
|---|---|
| ទំហំ: | |
| សម្ភារៈ: | |
| លក្ខណៈពិសេស: | |
| កម្មវិធី: | |
| អាចរកបាន: | |
| បរិមាណ: | |
ជាន់ SPC
BS-SPC
82003-1B
កម្រាល SPC មានស្រទាប់ពាក់ដែលមានគុណភាពខ្ពស់ ដែលផ្តល់នូវភាពធន់នឹងការកោស និងធ្មេញបានយ៉ាងល្អ។ ដូច្នេះ ប្រសិនបើអ្នកកំពុងស្វែងរកកម្រាលឥដ្ឋល្អបំផុតសម្រាប់សត្វឆ្កែ ឆ្មា ឬក្មេងដែលទើបចេះដើរតេះតះ កម្រាល SPC សមនឹងវិក័យប័ត្រ។

| ឈ្មោះ | កម្រាលផ្លាស្ទិក SPC ធន់នឹងការពាក់ 3D Design Super Wear 6mm |
| ពណ៌ | យើងមានពណ៌រាប់រយសម្រាប់ជ្រើសរើសរបស់អ្នក។ |
| កម្រាស់ក្តារ | 6.0 ម។ |
| ការពាក់ស្រទាប់ក្រាស់ | 0.3mm, 0.5mm ដូចធម្មតា។ |
| វាយនភាពផ្ទៃ | គ្រាប់ធញ្ញជាតិជ្រៅ ធញ្ញជាតិឈើ គ្រាប់ថ្មម៉ាប ថ្ម កំរាលព្រំ |
| បញ្ចប់ | ថ្នាំកូតកាំរស្មីយូវី |
| ការដំឡើង | ប្រព័ន្ធចុច (Unilin, Valinge), Loose Lay, Dray Back, Glue Down |
| ពេលវេលាដឹកជញ្ជូន | 7-10 ថ្ងៃ។ |
| ទំហំ | អ៊ីញ(មម) |
| 6'*48(150mm*1220mm) | |
| 7'*48(182mm*1220mm) | |
| 9'*48(230mm*1220mm) | |
| 9'*60(230mm*1525mm) | |
| ហ្វូមខាងក្រោយ | IXPE (1.0mm, 1.5mm, 2.0mm) EVA (1.0mm, 1.5mm) |
| ផ្ទៃ | ឈើក្រឡោត, ក្រឡោតឈើជ្រៅ, កោសដោយដៃ, អៀ។ |
| ការប្រើប្រាស់ | បន្ទប់គេង, ផ្ទះបាយ, បន្ទប់ក្រោមដី, ផ្ទះ, សាលារៀន, មន្ទីរពេទ្យ, ផ្សារទំនើប, ពាណិជ្ជកម្មសម្រាប់ប្រើប្រាស់។ |
| លក្ខណៈពិសេស | មិនជ្រាបទឹក, ធន់នឹងការពាក់, ប្រឆាំងនឹងការរអិល, ការការពារសំណើម, ធន់នឹងភ្លើង, ជាប់លាប់, ប្រឆាំងនឹងការកោស, ផ្លូវដែកប្រឆាំងនឹងបាក់តេរី។ |
| ទីផ្សារ | នាំចេញទៅអាមេរិក កាណាដា ទីផ្សារអឺរ៉ុប អាស៊ីផ្នែក អាហ្វ្រិក ទីផ្សារអូស្ត្រាលី |
| ការធានា | 10 ឆ្នាំសម្រាប់ពាណិជ្ជកម្មនិង 25 ឆ្នាំសម្រាប់លំនៅដ្ឋាន |












ជាន់ SPC គឺងាយស្រួល DIY
កម្រាល SPC ភាគច្រើនអាចត្រូវបានចាត់ទុកថាជា DIY ។ ផលិតផលជាន់ (ឬជាន់រួមគ្នា) គឺជាកម្រាលដែលងាយស្រួលបំផុតក្នុងការដំឡើង ដោយមិនគិតពីប្រភេទរបស់វា។ ជាទូទៅត្រូវភ្ជាប់ជាន់នីមួយៗទៅនឹងបន្ទះក្តារ ឬក្បឿងដែលនៅជាប់គ្នា ហើយអនុញ្ញាតឱ្យទំនាញ និងការកកិតធ្វើនៅសល់។
អ៊ីសូឡង់កំដៅ
ឥទ្ធិពលអ៊ីសូឡង់កំដៅ និងការការពារកំដៅគឺគួរឱ្យកត់សម្គាល់។ ការរស់នៅប្រកបដោយផាសុកភាព។

