| Color: | |
|---|---|
| Size: | |
| Material:< | |
| ~!phoenix_var65_4!~ | |
| ~!phoenix_var65_5!~ | |
| ~!phoenix_var65_6!~ | |
| ~!phoenix_var65_7!~ | |
SPC TABULATUM
BS-SPC
82003-1B
SPC floors feature a high-quality wear layer that provides the excellent scratch and dent resist. Si igitur optimam tabulationem canibus, felibus vel toddlers nuntius quaeris, SPC tabulatum libellum convenit.

| Nomen | 3D Design Super Repugnans SPC Plastic Tabulatum 6mm |
| Color | Aliquot centenis colores habemus pro electione tua. |
| Tabula Crassitudo | 6.0mm |
| amictus LayerThickness | 0.3mm, 0.5mm regularium |
| Superficiem textura | Profundum Frumentum, Wood Frumentum, Marmor Grain, Lapis, Carpet |
| perago | UV-Coating |
| Institutionem | Click system (Unilin, Valinge), Solve iacens, retrahe, Glue Down |
| Delivery Time | 7-10 diebus |
| Magnitudo | Inch (mm) |
| 6'*48(150mm*1220mm) | |
| 7'* 48 (182mm* 1220mm) | |
| 9'* 48(230mm*1220mm) | |
| 9'*60 (230mm*1525mm) | |
| Spuma tergum | IXPE(1.0mm,1.5mm,2.0mm) |
| Superficies | Lignum Embossed,Deep Lignum Embossed, manus scrapedEir. |
| Usus | Bedroom,Kitchen,Basements,Home,School, Hospital,Mall,Commercial uti. |
| Features | Waterproof,Wear resistant,Anti-slip,Moisture Proof,Fireproof,durable, anti-scratch,antibacte rail. |
| Market | Exportare ad Americanum, Canadian, Europaeum, Asiam, Africam, mercatum Australe |
| Warranty | X annis in commercial et XXV annis pro residentialibus |












SPC areae sunt DIY amica
Pleraque SPC tabulata considerari possunt DIY. Fluitans (vel strepita-togethera tabulata) producta facillima sunt tabulata ut instituant, cuiuscumque generis sint. Singula tabulata basi aut tabulam aut tegulam adiacentem plerumque adiungunt et reliqua gravitas et frictio fiat.
Calor velit
Calor velit ac calor conservandi effectus est mirabilis.Comfortable viventium.

