| Tae: | |
|---|---|
| Rahi: | |
| Rauemi: | |
| Ahuatanga: | |
| Taupānga: | |
| Watea: | |
| Rahi: | |
SPC PAPA
BS-SPC
82003-1B
Ko nga papa o te SPC he paparanga kakahu o te kounga teitei e whakarato ana i te rakuraku me te aukati niho. Na, mena kei te rapu koe mo nga papa pai rawa atu mo nga kuri, ngeru, mo nga kohungahunga pokanoa ranei, ka uru te papa SPC ki te pire.

| Ingoa | 3D Hoahoa Super Wear-ātete SPC Papa Kirihou 6mm |
| Tae | He maha nga rau o nga tae mo to whiringa. |
| Te Matotoru Poari | 6.0mm |
| Te mau i te PaparangaMatotoru | 0.3mm, 0.5mm rite tonu |
| Kakano Mata | Te witi Hohonu, te witi rakau, te mapere, te kohatu, te whariki |
| Whakaoti | Whakakikorua-UV |
| Tāutatanga | Patohia te punaha(Unilin,Valinge),Loose lay,Dray Back,God Down |
| Wā Tukunga | 7-10 ra |
| Rahi | Inihi(mm) |
| 6'*48(150mm*1220mm) | |
| 7'*48(182mm*1220mm) | |
| 9'*48(230mm*1220mm) | |
| 9'*60(230mm*1525mm) | |
| Pahuka Whakamuri | IXPE(1.0mm,1.5mm,2.0mm) EVA(1.0mm,1.5mm) |
| Mata | Wood Embossed,Deep Wood Embossed, Ringa waruhia,Eir. |
| Whakamahinga | Rūma moenga, Kīhini, Raro, Kāinga, Kura, Hōhipera, Whare hokohoko, hokohoko hei whakamahi. |
| Ngā āhuatanga | Parewai,Atete te kakahu,Atete-paheke,Makuku Makuku,Kai ahi, roa, anti-raraki, reera antibacte. |
| Te maakete | Kaweake ki Amerika, Kanata, Maakete Pakeha, Wahi Ahia, Whenua Awherika, Maakete Ahitereiria |
| Pūtāhui | 10 tau mo te arumoni me te 25 tau mo te noho |












Ko nga papa SPC he hoahoa DIY
Ko te nuinga o nga papa SPC ka taea te whakaaro he DIY. Ko nga hua karekau (he papa pawhiri-tahi ranei) nga papa ngawari ki te whakauru, ahakoa he aha o raatau momo. Me hono tonu ia papa ki tetahi papa, taera ranei e tata ana, ka waiho ma te kaha me te waku te toenga.
Te whakamahana wera
He mea whakamiharo te whakamaarama wera me te whakamarumaru wera. Te noho humarie.

