| Renk: | |
|---|---|
| Boyut: | |
| Malzeme: | |
| Özellik: | |
| Uygulama: | |
| Stok Durumu: | |
| Adet: | |
SPC ZEMİN
BS-SPC
82003-1B
SPC zeminler, mükemmel çizilme ve göçme direnci sağlayan yüksek kaliteli bir aşınma katmanına sahiptir. Yani köpekler, kediler veya dağınık çocuklar için en iyi döşemeyi arıyorsanız, SPC döşeme tam size göre.

| İsim | 3D Tasarım Süper Aşınmaya Dayanıklı SPC Plastik Döşeme 6mm |
| Renk | Seçtiğiniz için yüzlerce rengimiz var. |
| Tahta Kalınlığı | 6,0 mm |
| LayerThinness Giymek | Normal olarak 0,3 mm, 0,5 mm |
| Yüzey Dokusu | Derin Tahıl, Ahşap Tahıl, Mermer Tahıl, Taş, Halı |
| Sona ermek | UV Kaplama |
| Kurulum | Tıklama sistemi (Unilin, Valinge), Gevşek döşeme, Geri Çekme, Yapıştırma |
| Teslimat süresi | 7-10 gün |
| Boyut | İnç(mm) |
| 6'*48(150mm*1220mm) | |
| 7'*48(182mm*1220mm) | |
| 9'*48(230mm*1220mm) | |
| 9'*60(230mm*1525mm) | |
| Destek Köpüğü | IXPE(1.0mm,1.5mm,2.0mm) EVA(1.0mm,1.5mm) |
| Yüzey | Ahşap Kabartmalı, Derin Ahşap Kabartmalı, Elle kazınmış, Eir. |
| Kullanım süresi | Yatak odası,Mutfak,Bodrum katları,Ev,Okul,Hastane,Alışveriş Merkezi,Ticari kullanım. |
| Özellikler | Su geçirmez, Aşınmaya dayanıklı, Kaymaz, Neme Dayanıklı, Yanmaz, dayanıklı, çizilmez, antibakte ray. |
| Pazar | Amerika, Kanada, Avrupa Pazarı, Kısmi Asya, Afrika Ülkeleri, Avustralya Pazarına İhracat |
| Garanti | Ticaride 10 yıl, konutta 25 yıl |












SPC zeminleri DIY dostudur
Çoğu SPC zemini DIY olarak kabul edilebilir. Yüzer (veya birbirine geçmeli zeminler) ürünler, türleri ne olursa olsun kurulumu en kolay zeminlerdir. Temel olarak her katı bitişik bir tahtaya veya döşemeye bağlayın ve gerisini yerçekimi ve sürtünmeye bırakın.
Isı yalıtımı
Isı yalıtımı ve ısı koruma etkisi dikkat çekicidir. Konforlu yaşam.

