| Kolor: | |
|---|---|
| Rozmiar: | |
| Materiał: | |
| Cecha: | |
| Zastosowanie: | |
| Dostępność: | |
| Ilość: | |
PODŁOGA SPC
BS-SPC
82003-1B
Podłogi SPC posiadają wysokiej jakości warstwę użytkową, która zapewnia doskonałą odporność na zarysowania i wgniecenia. Jeśli więc szukasz najlepszej podłogi dla psów, kotów lub brudnych małych dzieci, podłoga SPC będzie dla Ciebie idealna.

| Nazwa | Konstrukcja 3D Super odporna na zużycie podłoga z tworzywa sztucznego SPC 6 mm |
| Kolor | Mamy kilkaset kolorów do wyboru. |
| Grubość deski | 6,0 mm |
| Noszenie grubości warstwy | 0,3 mm, 0,5 mm jak zwykle |
| Tekstura powierzchni | Głębokie ziarno, ziarno drewna, ziarno marmuru, kamień, dywan |
| Skończyć | Powłoka UV |
| Instalacja | System zatrzaskowy (Unilin, Valinge), układanie luźne, odciąganie, klejenie |
| Czas dostawy | 7-10 dni |
| Rozmiar | Cale (mm) |
| 6 ”* 48 (150 mm * 1220 mm) | |
| 7 ”* 48 (182 mm * 1220 mm) | |
| 9 ”* 48 (230 mm * 1220 mm) | |
| 9 ”* 60 (230 mm * 1525 mm) | |
| Pianka podkładowa | IXPE (1,0 mm, 1,5 mm, 2,0 mm) EVA (1,0 mm, 1,5 mm) |
| Powierzchnia | Tłoczone drewno, tłoczone głębokie drewno, ręcznie skrobane, Eir. |
| Użycie | Sypialnia, kuchnia, piwnice, dom, szkoła, szpital, centrum handlowe, obiekty komercyjne. |
| Cechy | Wodoodporna, odporna na zużycie, antypoślizgowa, odporna na wilgoć, ognioodporna, trwała, odporna na zadrapania, szyna antibacte. |
| Rynek | Eksport na rynek amerykański, kanadyjski, europejski, część Azji, kraje Afryki, rynek australijski |
| Gwarancja | 10 lat dla obiektów komercyjnych i 25 lat dla budynków mieszkalnych |












Podłogi SPC są przyjazne dla majsterkowiczów
Większość podłóg SPC można uznać za majsterkowanie. Produkty pływające (lub podłogi łączone na zatrzask) są podłogami najłatwiejszymi w montażu, niezależnie od ich rodzaju. Zasadniczo przymocuj każdą podłogę do sąsiedniej deski lub płytki, a grawitacja i tarcie zrobią resztę.
Izolacja cieplna
Izolacja cieplna i efekt zatrzymywania ciepła są niezwykłe. Komfortowe życie.

