| Gwarancja: | |
|---|---|
| Cecha: | |
| Zastosowanie: | |
| Dostępność: | |
| Ilość: | |
PODŁOGA LAMINATOWA
BS-SPC
LAMINAT 2028
Podłogi laminowane są elastyczne i trwałe. Dodając paski winylowe, laminowane podłogi drewniane mogą naśladować różne tekstury i wzory podłóg. Ostatnio ulepszone podłogi drewniane z powodzeniem imitują wzory przypominające skały, płytki i drewno.



| Specyfikacja podłóg laminowanych | |
| Kolor | Tysiące popularnych kolorów lub dostosowanych do potrzeb klienta |
| Grubość | 12mm |
| Rozmiar | 1215 x 195 mm, 1215 x 126 mm, 1386 x 197 mm, 1800 x 197 mm, 2200 x 239 mm itp. |
| Odporność na zużycie | Norma AC1, AC2, AC3, AC4, AC5 EN13329 |
| Specjalne traktowanie | Malowana V-fuga, Prasowana U-fuga, Woskowanie, Logo malowane z tyłu, dźwiękoszczelna EVA |
| Obróbka powierzchni | Ponad 20 rodzajów powierzchni, takich jak tłoczone, kryształowe, EIR, ręcznie robione, matowe, lustrzane, diamentowe itp. |
| HDF | 820 kg /m³, 850 kg /m³ |
| Kliknij system | Kliknięcie Unilin, kliknięcie łuku, pojedyncze kliknięcie |
| Metoda instalacji | Ruchomy |
| Emisja formaldehydu | E1<=1,5 mg/l lub E0<=0,5 mg/l |









Łatwa instalacja
Łatwy montaż bez użycia kleju i gwoździ
Wodoodporna konstrukcja
Woda z liści lotosu skrapla się w kulki na powierzchni, która nie przenika
Odporne na zużycie i trwałe
Tysiące testów zużycia
Środek zmniejszający palność i zapobiegający pożarom
Mają dobry efekt zmniejszający palność bez obawy przed fajerwerkami, możesz mieć pewność użytkowania

