| Färg: | |
|---|---|
| Storlek: | |
| Material: | |
| Funktion: | |
| Användning: | |
| Tillgänglighet: | |
| Kvantitet: | |
SPC GOLV
BS-SPC
82003-1B
SPC-golv har ett högkvalitativt slitlager som ger utmärkt motstånd mot repor och bucklor. Så om du letar efter det bästa golvet för hundar, katter eller stökiga småbarn, passar SPC-golvet.

| Namn | 3D Design Super Slitstark SPC Plastgolv 6mm |
| Färg | Vi har flera hundra färger för ditt val. |
| Brädets tjocklek | 6,0 mm |
| Bär LayerThickness | 0,3 mm, 0,5 mm som vanligt |
| Ytstruktur | Djup korn, trä korn, marmor korn, sten, matta |
| Avsluta | UV-beläggning |
| Installation | Klicksystem(Unilin,Valinge),Lösläggning,Dray Back,Lim ner |
| Leveranstid | 7-10 dagar |
| Storlek | tum (mm) |
| 6'*48(150mm*1220mm) | |
| 7'*48(182mm*1220mm) | |
| 9'*48(230mm*1220mm) | |
| 9'*60(230mm*1525mm) | |
| Stödskum | IXPE(1.0mm,1.5mm,2.0mm) EVA(1.0mm,1.5mm) |
| Yta | Träpräglat, Djupt träpräglat, Handskrapat, Eir. |
| Användning | Sovrum, Kök, Källare, Hem, Skola, Sjukhus, Köpcentrum, Kommersiellt att använda. |
| Drag | Vattentät, slitstark, anti-halk, fuktsäker, brandsäker, hållbar, anti-repa, antibakteriell skena. |
| Marknadsföra | Exportera till amerikansk, kanadensisk, europeisk marknad, en del av Asien, afrikanska länder, Australiens marknad |
| Garanti | 10 år för kommersiella och 25 år för bostäder |












SPC-golv är gör-det-självvänliga
De flesta SPC-golv kan betraktas som gör-det-själv. Flytande (eller klicka ihop golv) produkter är de enklaste golven att lägga, oavsett typ. Fäst i princip varje golv till en intilliggande planka eller kakel och låt gravitation och friktion göra resten.
Värmeisolering
Värmeisolering och värmebevarande effekt är anmärkningsvärd. Bekvämt boende.

