| Warna: | |
|---|---|
| Saiz: | |
| Bahan: | |
| Ciri: | |
| Aplikasi: | |
| Ketersediaan: | |
| Kuantiti: | |
LANTAI SPC
BS-SPC
82003-1B
Lantai SPC menampilkan lapisan haus berkualiti tinggi yang memberikan rintangan calar dan lekuk yang sangat baik. Jadi, jika anda sedang mencari lantai terbaik untuk anjing, kucing atau kanak-kanak kecil yang tidak kemas, lantai SPC sesuai.

| Nama | Lantai Plastik SPC Super Tahan Haus Rekaan 3D 6mm |
| warna | Kami mempunyai beberapa ratus warna untuk pilihan anda. |
| Ketebalan Papan | 6.0mm |
| Memakai Ketebalan Lapisan | 0.3mm, 0.5mm seperti biasa |
| Tekstur Permukaan | Bijian Dalam, Bijian Kayu, Bijian Marmar, Batu, Permaidani |
| Selesai | Salutan UV |
| Pemasangan | Sistem klik(Unilin,Valinge),Loose lay,Dray Back,Gam Down |
| Masa Penghantaran | 7-10 hari |
| Saiz | Inci(mm) |
| 6'*48(150mm*1220mm) | |
| 7'*48(182mm*1220mm) | |
| 9'*48(230mm*1220mm) | |
| 9'*60(230mm*1525mm) | |
| Buih Belakang | IXPE(1.0mm,1.5mm,2.0mm) EVA(1.0mm,1.5mm) |
| Permukaan | Kayu Timbul,Kayu Dalam Timbul,Dikikis Tangan,Eir. |
| Penggunaan | Bilik Tidur, Dapur, Ruang Bawah, Rumah, Sekolah, Hospital, Pusat Beli-belah, Komersil untuk digunakan. |
| Ciri-ciri | Kalis air,Tahan haus,Anti gelincir,Kali Lembapan,Kali api,tahan lama,anti calar,rel antibakteria. |
| Pasaran | Eksport ke Amerika, Kanada, Pasaran Eropah, Sebahagian Asia, Negara-negara Afrika, Pasaran Australia |
| Waranti | 10 tahun untuk komersial dan 25 tahun untuk kediaman |












Lantai SPC mesra DIY
Kebanyakan lantai SPC boleh dianggap DIY. Produk terapung (atau lantai klik bersama) ialah lantai yang paling mudah dipasang, tanpa mengira jenisnya. Pada asasnya pasangkan setiap lantai pada papan atau jubin bersebelahan dan biarkan graviti dan geseran melakukan yang lain.
Penebat haba
Penebat haba dan kesan pemeliharaan haba adalah luar biasa. Kehidupan yang selesa.

