| Ngjyra: | |
|---|---|
| Madhësia: | |
| Materiali: | |
| Veçori: | |
| Aplikimi: | |
| Disponueshmëria: | |
| Sasia: | |
PARKET SPC
BS-SPC
82003-1B
Dyshemetë SPC kanë një shtresë konsumimi me cilësi të lartë që siguron rezistencë të shkëlqyer ndaj gërvishtjeve dhe gërvishtjeve. Pra, nëse jeni duke kërkuar për dyshemenë më të mirë për qentë, macet ose fëmijët e vegjël të çrregullt, dyshemeja SPC i përshtatet faturave.

| Emri | Dizajni 3D Dyshemeja plastike SPC Super rezistente ndaj konsumit 6 mm |
| Ngjyra | Ne kemi disa qindra ngjyra për zgjedhjen tuaj. |
| Trashësia e tabelës | 6.0 mm |
| Veshja e trashësisë së shtresës | 0,3 mm, 0,5 mm si e rregullt |
| Tekstura e sipërfaqes | Kokrra e thelle, Kokrra druri, Kokrra mermeri, Guri, Tapeti |
| Përfundo | Veshje UV |
| Instalimi | Klikoni sistemin (Unilin, Valinge), Shtrirje e lirshme, Dray Back, Ngjitni poshtë |
| Koha e dorëzimit | 7-10 ditë |
| Madhësia | Inç (mm) |
| 6'*48(150mm*1220mm) | |
| 7'*48(182mm*1220mm) | |
| 9'*48(230mm*1220mm) | |
| 9'*60(230mm*1525mm) | |
| Shkumë mbështetëse | IXPE (1,0 mm, 1,5 mm, 2,0 mm) EVA (1,0 mm, 1,5 mm) |
| Sipërfaqja | Dru i stampuar, Dru i thellë i ngulitur, i gërvishtur me dorë, Eir. |
| Përdorimi | Dhoma e gjumit, Kuzhina, Bodrumet, Shtëpia, Shkolla, Spitali, Qendra tregtare, Komerciale për përdorim. |
| Veçoritë | I papërshkueshëm nga uji, rezistent ndaj konsumit, kundër rrëshqitjes, rezistent ndaj lagështirës, i papërshkueshëm nga zjarri, i qëndrueshëm, kundër gërvishtjeve, shina antibakteriale. |
| Tregu | Eksporto në Amerikë, Kanadeze, Tregun Evropian, Pjesë të Azisë, Vendet e Afrikës, Tregun e Australisë |
| Garancia | 10 vjet për komercial dhe 25 vjet për banim |












Dyshemetë SPC janë miqësore me DIY
Shumica e dyshemeve SPC mund të konsiderohen DIY. Produktet lundruese (ose dyshemetë e bashkuara) janë dyshemetë më të lehta për t'u instaluar, pavarësisht nga lloji i tyre. Në thelb lidhni çdo kat në një dërrasë ose pllakë ngjitur dhe lëreni gravitetin dhe fërkimin të bëjnë pjesën tjetër.
Izolimi i nxehtësisë
Efekti i izolimit termik dhe i ruajtjes së nxehtësisë është i jashtëzakonshëm. Jetesë komode.

