| Barva: | |
|---|---|
| Velikost: | |
| Materiál: | |
| Funkce: | |
| Použití: | |
| Dostupnost: | |
| Množství: | |
PODLAHY SPC
BS-SPC
82003-1B
Podlahy SPC mají vysoce kvalitní nášlapnou vrstvu, která poskytuje vynikající odolnost proti poškrábání a promáčknutí. Pokud tedy hledáte tu nejlepší podlahu pro psy, kočky nebo nepořádná batolata, podlaha SPC vám vyhovuje.

| Jméno | 3D design Super odolná proti opotřebení SPC plastová podlaha 6 mm |
| Barva | Máme několik stovek barev pro váš výběr. |
| Tloušťka desky | 6,0 mm |
| Nošení Tloušťka vrstvy | 0,3 mm, 0,5 mm jako běžné |
| Povrchová textura | Hluboké zrno, zrno dřeva, mramorové zrno, kámen, koberec |
| Dokončit | UV povlak |
| Instalace | Zacvakávací systém (Unilin, Valinge), Volné položení, Stažení zpět, Lepidlo |
| Dodací lhůta | 7-10 dní |
| Velikost | palec (mm) |
| 6'*48(150mm*1220mm) | |
| 7'*48 (182 mm * 1220 mm) | |
| 9'*48(230mm*1220mm) | |
| 9'*60 (230mm*1525mm) | |
| Podkladová pěna | IXPE (1,0 mm, 1,5 mm, 2,0 mm) EVA (1,0 mm, 1,5 mm) |
| Povrch | Dřevo embosované, Deep Wood ražené, Ručně škrábané, Eir. |
| Využití | Ložnice, kuchyně, sklepy, dům, škola, nemocnice, obchodní centrum, komerční využití. |
| Vlastnosti | Vodotěsné, odolné proti opotřebení, protiskluzové, odolné proti vlhkosti, ohnivzdorné, odolné, proti poškrábání, protizánětlivé kolejnice. |
| Trh | Export na americký, kanadský, evropský trh, část Asie, země Afriky, australský trh |
| Záruka | 10 let pro komerční a 25 let pro bydlení |












Podlahy SPC jsou vhodné pro kutily
Většinu podlah SPC lze považovat za DIY. Plovoucí (nebo klikací podlahy) výrobky jsou nejjednodušší podlahy na instalaci bez ohledu na jejich typ. V podstatě připojte každé patro k sousednímu prknu nebo dlaždici a nechte gravitaci a tření udělat zbytek.
Tepelná izolace
Tepelná izolace a tepelný efekt je pozoruhodný. Pohodlné bydlení.

