| Farge: | |
|---|---|
| Størrelse: | |
| Materiale: | |
| Funksjon: | |
| Anvendelse: | |
| Tilgjengelighet: | |
| Antall: | |
SPC GULV
BS-SPC
82003-1B
SPC-gulv har et slitelag av høy kvalitet som gir utmerket motstand mot riper og bulker. Så hvis du leter etter det beste gulvet for hunder, katter eller rotete småbarn, passer SPC-gulv regningen.

| Navn | 3D Design Super Slitasjebestandig SPC Plastgulv 6mm |
| Farge | Vi har flere hundre farger for ditt valg. |
| Bretttykkelse | 6,0 mm |
| Iført lagtykkelse | 0,3 mm, 0,5 mm som vanlig |
| Overflatetekstur | Dyp korn, tre korn, marmor korn, stein, teppe |
| Fullfør | UV-belegg |
| Installasjon | Klikksystem(Unilin,Valinge),Løs legging,Dray Back,Lim ned |
| Leveringstid | 7-10 dager |
| Størrelse | Tommer (mm) |
| 6'*48(150mm*1220mm) | |
| 7'*48(182mm*1220mm) | |
| 9'*48(230mm*1220mm) | |
| 9'*60(230mm*1525mm) | |
| Støtteskum | IXPE(1,0 mm,1,5 mm,2,0 mm) EVA(1,0 mm,1,5 mm) |
| Flate | Trepreget, Deep Wood-preget, , men gir økt holdbarhet og vannmotstand. |
| Bruk | Soverom, kjøkken, kjellere, hjemme, skole, sykehus, kjøpesenter, kommersiell bruk. |
| Funksjoner | Vanntett, slitebestandig, anti-skli, fuktsikker, brannsikker, slitesterk, anti-ripe, antibakteriell skinne. |
| Marked | Eksporter til amerikansk, kanadisk, europeisk marked, deler av Asia, Afrika-land, Australia-markedet |
| Garanti | 10 år for næringsvirksomhet og 25 år for bolig |












SPC-gulv er DIY-vennlige
De fleste SPC-gulv kan betraktes som DIY. Flytende (eller klikk sammen gulv) produkter er de enkleste gulvene å legge, uavhengig av type. Fest i utgangspunktet hver etasje til en tilstøtende planke eller flis og la tyngdekraften og friksjonen gjøre resten.
Varmeisolasjon
Varmeisolasjon og varmebevarende effekt er bemerkelsesverdig. Komfortabelt å leve.

