| Түсі: | |
|---|---|
| Өлшемі: | |
| Материалы: | |
| Ерекшелігі: | |
| Қолданылуы: | |
| Қол жетімділігі: | |
| Саны: | |
SPC еден
BS-SPC
82003-1B
SPC едендерінде сызаттар мен ойықтарға тамаша төзімділік беретін жоғары сапалы тозу қабаты бар. Сонымен, егер сіз иттерге, мысықтарға немесе бейберекет балаларға арналған ең жақсы еденді іздесеңіз, SPC едені заң жобасына сәйкес келеді.

| Аты | 3D дизайны супер тозуға төзімді SPC пластикалық еден 6мм |
| Түс | Бізде сіздің таңдауыңыз үшін бірнеше жүздеген түстер бар. |
| Тақта қалыңдығы | 6,0 мм |
| LayerThickness кию | Әдеттегідей 0,3 мм, 0,5 мм |
| Беттік текстура | Терең астық, ағаш дәні, мәрмәр дәні, тас, кілем |
| Аяқтау | УК-жабын |
| Орнату | Жүйені басыңыз (Unilin, Valinge), Бос төсеу, Артқа түсіру, Желімдеу |
| Жеткізу уақыты | 7-10 күн |
| Өлшем | дюйм(мм) |
| 6'*48(150мм*1220мм) | |
| 7'*48(182мм*1220мм) | |
| 9'*48(230мм*1220мм) | |
| 9'*60(230мм*1525мм) | |
| Артқы көбік | IXPE(1,0мм,1,5мм,2,0мм) EVA(1,0мм,1,5мм) |
| Беткей | Ағаш өрнектелген, терең ағаш өрнектелген, қолмен қырылған, Эйр. |
| Қолдану | Жатын бөлме, ас үй, жертөле, үй, мектеп, аурухана, сауда орталығы, пайдалануға арналған коммерциялық. |
| Ерекше өзгешеліктері | Суға төзімді, тозуға төзімді, сырғанауға қарсы, ылғалға төзімді, отқа төзімді, төзімді, сызаттарға қарсы, бактерияға қарсы рельс. |
| Нарық | Американдық, Канадалық, Еуропалық нарыққа, Жартылай Азияға, Африка елдеріне, Австралия нарығына экспорттау |
| Кепілдік | коммерциялық үшін 10 жыл және тұрғын үй үшін 25 жыл |












SPC едендері DIY үшін қолайлы
SPC едендерінің көпшілігін DIY деп санауға болады. Қалқымалы (немесе бір-біріне шертетін едендер) бұйымдары олардың түріне қарамастан орнатудың ең оңай едендері болып табылады. Негізінде әр қабатты көрші тақтайға немесе плиткаға бекітіп, қалғанын ауырлық пен үйкеліспен орындаңыз.
Жылу оқшаулау
Жылу оқшаулау және жылуды сақтау әсері керемет. Ыңғайлы өмір сүру.

