| Dath: | |
|---|---|
| Méid: | |
| Ábhar: | |
| Gné: | |
| Iarratas: | |
| Infhaighteacht: | |
| Cainníocht: | |
LÁRÚ SPC
BS-SPC
82003- 1B
Tá ciseal caitheamh ardcháilíochta ag urláir SPC a sholáthraíonn scratch agus friotaíocht fiacla den scoth. Mar sin, má tá an t-urlár is fearr á lorg agat do mhadraí, do chait nó do lapadáin messy, tá urláir SPC oiriúnach don bhille.

| Ainm | Dearadh 3D Flooring Plaisteacha SPC Super Caith-resistant 6mm |
| Dath | Tá na céadta dath againn do do rogha. |
| Tiús an Bhoird | 6.0mm |
| Ag caitheamh LayerThickness | 0.3mm, 0.5mm chomh rialta |
| Uigeacht Dromchla | Gráin dhomhain, Grán Adhmaid, Grán Marmair, Cloch, Cairpéad |
| Críochnaigh | Cumhdach UV |
| Suiteáil | Córas cliceáil (Unilin, Valinge), Leagan scaoilte, Dry Back, Glue Down |
| Am Seachadta | 7-10 lá |
| Méid | orlach(mm) |
| 6'*48(150mm*1220mm) | |
| 7'*48(182mm*1220mm) | |
| 9'*48(230mm*1220mm) | |
| 9'*60(230mm*1525mm) | |
| Cúr Tacaíochta | IXPE(1.0mm, 1.5mm, 2.0mm) EVA(1.0mm, 1.5mm) |
| Dromchla | Adhmad cabhraithe, Adhmad domhain cabhraithe, Scríobtha de láimh,Eir. |
| Úsáid | Seomraí Leapa, Cistin, Íoslaigh, Baile, Scoil, Ospidéal, Mall, Tráchtála le húsáid. |
| Gnéithe | Uiscedhíonach, Frith-chaithimh, Frith-duillín, Cruthúnas Taise, Frithdhóiteáin, durable, frith-scratch, iarnród frith-fhrithbheart. |
| Margadh | Easpórtáil go Meiriceá, Ceanada, Margadh na hEorpa, Cuid Áise, Tíortha na hAfraice, Margadh na hAstráile |
| Bharántas | 10 mbliana le haghaidh tráchtála agus 25 bliain le haghaidh cónaithe |












Tá urláir SPC cairdiúil don DIY
Is féidir an chuid is mó de na hurláir SPC a mheas mar DIY. Is iad táirgí ar snámh (nó urláir cliceáil le chéile) na hurláir is éasca le suiteáil, beag beann ar a gcineál. Go bunúsach, ceangail gach urlár le planc nó tíl in aice láimhe agus lig do dhomhantarraingt agus cuimilte an chuid eile a dhéanamh.
Insliú teasa
Tá insliú teasa agus éifeacht caomhnaithe teasa suntasach. Maireachtáil chompordach.

