| Värv: | |
|---|---|
| Suurus: | |
| Materjal: | |
| Funktsioon: | |
| Kasutusala: | |
| Saadavus: | |
| Kogus: | |
SPC PÕRANDAD
BS-SPC
82003-1B
SPC põrandatel on kvaliteetne kulumiskiht, mis tagab suurepärase vastupidavuse kriimustustele ja mõlkidele. Seega, kui otsite parimat põrandakatet koertele, kassidele või räpanetele väikelastele, sobib SPC põrandakate.

| Nimi | 3D-disain ülikulumiskindel SPC plastpõrand 6mm |
| Värv | Meil on teie valikuks mitusada värvi. |
| Tahvli paksus | 6,0 mm |
| Layer Thickness kandmine | 0,3 mm, 0,5 mm nagu tavaline |
| Pinna tekstuur | Sügav tera, puidutera, marmori tera, kivi, vaip |
| Lõpeta | UV-kate |
| Paigaldamine | Klikisüsteem (Unilin, Valinge), Lahtine kiht, Dray Back, Liimi |
| Tarneaeg | 7-10 päeva |
| Suurus | Tolli (mm) |
| 6' * 48 (150 mm * 1220 mm) | |
| 7 '* 48 (182 mm * 1220 mm) | |
| 9' * 48 (230 mm * 1220 mm) | |
| 9' * 60 (230 mm * 1525 mm) | |
| Tugivaht | IXPE (1,0 mm, 1,5 mm, 2,0 mm) EVA (1,0 mm, 1,5 mm) |
| Pind | Puidust reljeef, sügav puidust reljeef, käsitsi kraabitud, Eir. |
| Kasutamine | Magamistuba, köök, keldrid, kodu, kool, haigla, kaubanduskeskus, kaubanduslik kasutada. |
| Omadused | Veekindel, kulumiskindel, libisemisvastane, niiskuskindel, tulekindel, vastupidav, kriimustuskindel, antibakteriaalne siin. |
| Turg | Eksport Ameerika, Kanada, Euroopa turule, Aasia osasse, Aafrika riikidesse, Austraalia turule |
| Garantii | 10 aastat äri- ja 25 aastat elamute puhul |












SPC põrandad on DIY-sõbralikud
Enamikku SPC põrandaid võib pidada isetegemiseks. Ujuvad (või klõpsatavad põrandad) põrandaid on kõige lihtsam paigaldada, olenemata nende tüübist. Põhimõtteliselt kinnitage iga põrand külgneva plangu või plaadi külge ja laske raskusjõul ja hõõrdumisel ülejäänu teha.
Soojusisolatsioon
Märkimisväärne on soojusisolatsiooni ja soojuse säilitamise efekt. Mugav elamine.

