| Kleur: | |
|---|---|
| Beskikbaarheid: | |
| Hoeveelheid: | |
SPC-muurpaneel
BS-SPC
W100012
Wat is SPC-muurpaneel?
SPC-vloer is iets waarmee jy waarskynlik bekend is. Premium SPC-vloere was die mark se liefling vanweë sy 100% waterdigte en multifunksionaliteit.
Met die groeiende neiging van geïntegreerde ontwerp, het ons een vraag: kan SPC-vloer teen ons mure klim sonder om prestasie in te boet? Hier kom ons BS-SPC-versameling – moderne SPC-muurpaneelstelsel.

| SPC Wall Panel spesifikasie | |
| Kleur | Ons het 'n paar honderde kleure vir jou keuse. |
| Dikte | 3,5 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm |
| Grootte: | 610x305 mm, 900x450 mm, 2200x450 mm, 1220 x 184 mm ens. |
| Top dralaag | 0,2 mm, 0,3 mm, 0,5 mm, 0,7 mm |
| Oppervlakbehandeling | Diep reliëf, EIR, Kristal, Houtgraan, Plat, Klip |
| Materiaal | 100% maagdelike materiaal |
| Klik stelsel | Unilin of Wallinger klik stelsel |
| Installasie metode | Klik stelsel plus strukturele gom |












MAKLIKE EN VINNIGE INSTALLASIE
Toegerus met klikstelsel en versterk deur strukturele gom, DECNO SPC Wall Panel is baie gebruikersvriendelik en as gevolg van sy unieke manier van installasie.
MULTIFUNKSIONEEL
DECNO SPC-muurpaneel is bekend vir sy voortreflike werkverrigting—duursaam, waterdig, vlekweerstand, maklike instandhouding om maar 'n paar te noem.
MEDE-VRIENDELIK
DECNO SPC-muurpaneel is gemaak van 100% maagdelike materiaal, stewige kern, is formaldehiedvry, ftalaatvry en swaarmetaalvry, ens.
VERRUI IN VERSKEIE ONTWERPE
DECNO SPC Muurpaneel is beskikbaar in 'n verskeidenheid kleure, patrone en teksture. Verskillende formate gee 'n naatlose voorkoms aan die algehele ontwerp van die muur.

Hoe kan ek konsulteer oor jou produkte of dienste?
Jy kan deur verskeie kanale na ons span uitreik. U kan ons webwerf besoek en die kontakvorm invul, ons kliëntediens-blitslyn skakel, of vir ons 'n e-pos stuur. Ons kundige verteenwoordigers sal jou graag bystaan en die inligting verskaf wat jy nodig het.
Hoe kan ek 'n bestelling plaas?
Om 'n bestelling te plaas, kan jy óf ons verkoopspan direk kontak óf 'n bestelling versoek deur ons webwerf indien. Ons verkoopsverteenwoordigers sal u deur die bestelproses lei, insluitend die keuse van die verlangde produkte, die bevestiging van hoeveelhede en die verskaffing van 'n kwotasie.
Wat is die betaalopsies beskikbaar?
Ons bied verskeie betaalopsies om gerief vir ons kliënte te verseker. Jy kan kies om via bankoorplasing, kredietkaart of ander veilige aanlyn betaalplatforms te betaal. Ons span sal jou deur die betaalproses lei en al die nodige besonderhede verskaf.
Hoe lank neem dit vir aflewering?
Afleweringstye kan wissel na gelang van die ligging en bestelvolume. Sodra jou bestelling bevestig is, sal ons span jou 'n beraamde afleweringstydlyn verskaf. Ons streef daarna om vinnige aflewering te verseker en sal u deur die hele proses op hoogte hou.
Bied u installasiedienste?
Alhoewel ons nie direk installasiedienste verskaf nie, kan ons professionele installeerders in jou area aanbeveel. Ons span kan leiding gee oor installasieprosedures en tegniese ondersteuning bied om 'n gladde installasieproses te verseker.
Hoe moet ek die vloer onderhou en versorg?
Behoorlike instandhouding is noodsaaklik vir die lang lewe en voorkoms van jou vloer. Ons verskaf gedetailleerde sorginstruksies en riglyne vir elke produk. Gereelde skoonmaak met sagte skoonmaakmiddels en die vermyding van harde chemikalieë of skuurgereedskap sal help om die kwaliteit en voorkoms van jou vloer te handhaaf.