| Waarborg: | |
|---|---|
| Kenmerk: | |
| Toepassing: | |
| Beskikbaarheid: | |
| Hoeveelheid: | |
Hardehout
BS-SPC
LAMINAAT 2030
BS-SPC is in 2012 gestig. Dit is 'n omvattende onderneming met die mees gevorderde en professionele volledig outomatiese masjiene vir die vervaardiging van hoëdigtheid veselbord, dekoratiewe papier, slytvaste laag, balanspapier en laminaatvloere, en SPC-vloere. Die fabrieksarea oorskry 100,000 vierkante meter. Dit het meer as 260 werknemers, insluitend 'n professionele R&D-span en 'n internasionale handelverkoopspan. Jaarlikse verkope het 5 miljoen Amerikaanse dollar oorskry. Ons volg streng die Europese standaard EN13329.



| AC5 12mm drywende vloer Waterdigte houtvloer Gelamineerde vloer | |
| Kleur | Ons het 'n paar honderde kleure vir jou keuse. |
| Dikte | 7 mm, 8,3 mm, 10,3 mm, 12,3 mm |
| Grootte | 1215x195 mm, 1215x126 mm, 1386x197 mm, 1800x197 mm, 2200x239 mm ens. |
| Dra weerstand | AC1, AC2, AC3, AC4, AC5 standaard EN13329 |
| Spesiale behandeling | Geverfde V-groef, Druk U-groef, Waxing, Logo op rug geverf, klankdigte EVA |
| Oppervlakbehandeling | Meer as 20 soorte oppervlak, soos reliëf, kristal, EIR, handgekrapte, mat, spieël, diamant, ens. |
| HDF | 770 kg /m³,820 kg /m³, 850 kg /m³ en 880 kg/m³ |
| Klik stelsel | Unilin klik, Arc klik, Enkel klik |
| Installasie metode | Swaai |
| Formaldehied Emissie | E1<=1.5mg/L, of E0<=0.5mg/L |









Baoshang Plastic Co., LTD. is geleë in Chiping-distrik, Liaocheng City, Shandong-provinsie. Dit is een van die baanbrekersproduksie- en vervaardigingsondernemings in China se houtvloersektor. Ons maatskappy spesialiseer in navorsing en ontwikkeling, vervaardiging en verkope. Ons het 'n moderne nywerheidspark met 'n moderne tuinontwerp wat as 'n produksiemiddelpunt dien. Ons kernprodukreeks sluit lamineervloer, SPC-vloer, LVT-vloer en bykomstighede in. Ons het talle kleinhandelafsetpunte in verskeie stede in China gevestig, en ons produkte word na Europa en die Verenigde State uitgevoer, wat baie lande en streke bereik.
Ons omvattende vervaardigingsbasis vir die vloerbedryf strek oor 12 000 vierkante meter. Toegerus met 15 produksielyne, het ons 'n jaarlikse vloerproduksie van 500,000 vierkante meter. Ons verbintenis tot kwaliteit het ons groot lof van ons kliënte besorg. Ons wag gretig op jou navrae en sien uit daarna om met jou saam te werk!

