| Өнгө: | |
|---|---|
| Хэмжээ: | |
| Материал: | |
| Онцлог: | |
| Хэрэглээ: | |
| Бэлэн байдал: | |
| Тоо хэмжээ: | |
SPC ШАЛ
BS-SPC
18036
SPC шал гэж юу вэ?
SPC шал нь чулуун нунтаг болон хуванцар материалаар хийгдсэн тул мод, байгалийн гаралтай бодис агуулаагүй гэсэн үг. Энэ нь гал тогоо, угаалгын өрөө, зочны талбай зэрэг байшингийн чийглэг орон зайд тохиромжтой сонголт болгодог. Гадаргуугийн өнгөт хальсыг янз бүрийн хэрэглэгчдийн хэрэгцээг хангахын тулд хэрэглэгчийн сонголтын дагуу боловсруулж болно.

| Нэр | Винил шал (spc шал, spc шалыг товшино уу) |
| Өнгө | Бидэнд таны сонголтод зориулсан хэдэн зуун өнгө бий. |
| Самбарын зузаан | 3,5мм,4,0мм,4,5мм,5,0мм,5,5мм,6,0мм,6,5мм,7,0мм,8,0мм. |
| LayerThickness өмсөх | 0.3мм, ердийнх шиг 0.5мм |
| Гадаргуугийн бүтэц | Гүн тариа, Модны үр тариа, Гантиг үр тариа, Чулуу, Хивс |
| Дуусга | Хэт ягаан туяаны бүрхүүл |
| Суурилуулалт | Системийг дарна уу (Unilin, Valinge), Сул хэвтэх, Буцах, Цавуу |
| Хүргэлтийн хугацаа | 7-10 хоног |
| Хэмжээ | Инч(мм) |
| 6'*48(150мм*1220мм) | |
| 7'*48(182мм*1220мм) | |
| 9'*48(230мм*1220мм) | |
| 9'*60(230мм*1525мм) | |
| Арын хөөс | IXPE(1.0мм,1.5мм,2.0мм) EVA(1.0мм,1.5мм) |
| Гадаргуу | Модон товойлгон , Гүн модон товойсон , Гараар хуссан , Эйр. |
| Хэрэглээ | Унтлагын өрөө, Гал тогоо, Подвал, Гэр, Сургууль, Эмнэлэг, Худалдааны төв, Ашиглах зориулалттай. |
| Онцлогууд | Ус нэвтэрдэггүй, элэгдэлд тэсвэртэй, хальтирдаггүй, чийгэнд тэсвэртэй, галд тэсвэртэй, бат бөх, зураас, бактерийн эсрэг хамгаалалттай. |
| Зах зээл | Америк, Канад, Европын зах зээл, Ази, Африкийн орнууд, Австралийн зах зээлд экспортлох |
| Баталгаат хугацаа | Арилжааны хувьд 10 жил, орон сууцны хувьд 25 жил |












1. Өндөр чанартай материал: Бид шинэ, бүрэн цэвэр нөөцийг ашиглах баталгаа өгдөг. SPC шалны хүчтэй товшилтын хүч, маш сайн тогтвортой байдлыг хангахын тулд бид кальци ба PVC-ийн харьцааг 3:1 харьцаатай байлгадаг.
2. Хамгийн сүүлийн үеийн үйлдвэрлэл, туршилтын төхөөрөмж: ХБНГУ-ын алдартай Homage брэндийн дэвшилтэт Click машинуудыг ашигласнаар бид ирмэгийн дагуу ямар ч өө сэвгүй, цоорхойгүй үйлдвэрлэлийн процесст хүрдэг.
3. Итгэмжлэгдсэн гэрчилгээ: Манай бүтээгдэхүүнүүд Floor Score, CE, SGS зэрэг нэр хүндтэй байгууллагуудаас нарийн шалгалтанд хамрагдаж, чанар, нийцлийг баталгаажуулсан.
4. Хамгаалалтын бүрээс: Манай шалыг хэт ягаан туяаны керамик давхаргаар бүрсэн бөгөөд энэ нь зөвхөн түлэгдэлт, толбо үүсэхээс хамгаалаад зогсохгүй орчин үеийн онцгой нөхцөл байдалд онцгой ач холбогдолтой бактерийн эсрэг тусгай үйлчилгээтэй.
5. Найдвартай баталгаа: Бид худалдан авалтын дараах онцгой үйлчилгээг үзүүлэхэд зориулагдсан. Суулгах явцад танд асуулт, санаа зовох зүйл байвал манай баг 24/7 цагийн турш танд туслахад бэлэн байна.

