| အရောင်: | |
|---|---|
| အရွယ်အစား: | |
| ပစ္စည်း: | |
| ထူးခြားချက်: | |
| လျှောက်လွှာ: | |
| ရရှိနိုင်မှု: | |
| အရေအတွက်: | |
SPC ကြမ်းခင်း
BS-SPC
18036
SPC Flooring ဆိုတာ ဘာလဲ။
SPC ကြမ်းခင်းကို ကျောက်မှုန့်နှင့် ပလပ်စတစ်ပစ္စည်းများဖြင့် ပြုလုပ်ထားသောကြောင့် သစ်သား သို့မဟုတ် သဘာဝပစ္စည်းများ မပါဝင်ပါ။ ၎င်းသည် မီးဖိုချောင်၊ ရေချိုးခန်းနှင့် ဧည့်ခန်းများကဲ့သို့သော အိမ်များတွင် စိုစွတ်သောနေရာများအတွက် အကောင်းဆုံးရွေးချယ်မှုဖြစ်စေသည်။ မျက်နှာပြင်အရောင်ဖလင်ကို ဖောက်သည်များ၏ စိတ်ကြိုက်ရွေးချယ်မှုအလိုက် ဒီဇိုင်းထုတ်နိုင်သည်။

| နာမည် | ဗီနိုင်းကြမ်းခင်း (spc ကြမ်းခင်း၊ spc ကြမ်းခင်းကိုနှိပ်ပါ) |
| အရောင် | သင့်ရွေးချယ်မှုအတွက် ကျွန်ုပ်တို့တွင် ရာနှင့်ချီသောအရောင်များရှိသည်။ |
| ဘုတ်အထူ | 3.5mm၊4.0mm၊4.5mm၊5.0mm၊5.5mm၊6.0mm၊6.5mm၊7.0mm၊8.0mm |
| Layer Thickness ဝတ်ဆင်ခြင်း။ | ပုံမှန်အတိုင်း 0.3mm၊ 0.5mm |
| မျက်နှာပြင်အသွေးအရောင် | Deep Grain၊ Wood Grain၊ Marble Grain၊ ကျောက်၊ ကော်ဇော |
| ပြီးအောင် | UV-Coating |
| တပ်ဆင်ခြင်း။ | စနစ်(Unilin၊ Valinge)၊ Loose lay၊ Dray Back၊ Glue Down ကိုနှိပ်ပါ။ |
| ပို့ဆောင်ချိန် | 7-10 ရက် |
| အရွယ်အစား | လက်မ(မီလီမီတာ) |
| 6'*48(150mm*1220mm) | |
| 7'*48(182mm*1220mm) | |
| 9'*48(230mm*1220mm) | |
| 9'*60(230mm*1525mm) | |
| Backing Foam | IXPE(1.0mm၊1.5mm၊2.0mm) EVA(1.0mm၊1.5mm) |
| အပေါ်ယံ | သစ်သားဖောင်းကြွ၊ နက်နဲသောသစ်သားဖောင်းကြွ၊ လက်ဖြင့်ခြစ်၊ Eir။ |
| အသုံးပြုမှု | အိပ်ခန်း၊ မီးဖိုချောင်၊ မြေအောက်ခန်း၊ အိမ်၊ ကျောင်း၊ ဆေးရုံ၊ ဈေးဆိုင်၊ လုပ်ငန်းသုံး။ |
| အင်္ဂါရပ်များ | ရေစိုခံ၊ ခံနိုင်ရည်ရှိသော၊ ချော်လဲမှု၊ အစိုဓာတ်ခံ၊ မီးခံ၊ တာရှည်ခံ၊ ခြစ်ရာကို ဆန့်ကျင်သည်၊ ပိုးသတ်နိုင်သော ရထားလမ်း။ |
| စျေးကွက် | အမေရိကန်၊ ကနေဒါ၊ ဥရောပဈေးကွက်၊ အာရှတစ်စိတ်တစ်ပိုင်း၊ အာဖရိကနိုင်ငံများ၊ သြစတြေးလျဈေးကွက်သို့ တင်ပို့ရန် |
| အာမခံ | စီးပွားရေးအတွက် 10 နှစ်နှင့် 25 နှစ် |












1. အရည်အသွေးမြင့် ပစ္စည်းများ- လတ်ဆတ်ပြီး သန့်ရှင်းသော အရင်းအမြစ်များကို အသုံးပြုရန် ကျွန်ုပ်တို့ အာမခံပါသည်။ SPC ကြမ်းပြင်အတွက် ခိုင်ခံ့သောကလစ်နှင့် ခိုင်ခံ့မှုသေချာစေရန်၊ ကျွန်ုပ်တို့သည် ကယ်လ်စီယမ်နှင့် PVC အချိုး 3:1 ကို ထိန်းသိမ်းထားပါသည်။
2. ခေတ်မီဆန်းသစ်သော ထုတ်လုပ်မှုနှင့် စမ်းသပ်ကိရိယာ- ဂျာမနီရှိ လူသိများသော Homage အမှတ်တံဆိပ်မှ အဆင့်မြင့် Click စက်များကို အသုံးပြုခြင်းဖြင့်၊ ကျွန်ုပ်တို့သည် အနားသတ်များတစ်လျှောက် ချို့ယွင်းချက်မရှိသော ချို့ယွင်းချက်မရှိသော ထုတ်လုပ်မှုလုပ်ငန်းစဉ်ကို ရရှိနိုင်ပါသည်။
3. ယုံကြည်စိတ်ချရသော အသိအမှတ်ပြုလက်မှတ်များ- ကျွန်ုပ်တို့၏ထုတ်ကုန်များသည် စေ့စေ့စပ်စပ်စစ်ဆေးခြင်းကို ခံယူပြီး ၎င်းတို့၏အရည်အသွေးနှင့် လိုက်လျောညီထွေရှိမှုတို့ကို သေချာစေသည့် Floor Score, CE, နှင့် SGS ကဲ့သို့သော ဂုဏ်သိက္ခာရှိသော အဖွဲ့အစည်းများ၏ ခွင့်ပြုချက်ရရှိထားသည်။
4. Protective Coating - ကျွန်ုပ်တို့၏ကြမ်းပြင်သည် မီးလောင်ဒဏ်ရာများနှင့် အစွန်းအထင်းများကို ကာကွယ်ပေးရုံသာမကဘဲ ဘက်တီးရီးယားပိုးမွှားများကုသခြင်းမှလည်း အထူးအရေးကြီးပါသည်၊ ၎င်းသည် ယနေ့ခေတ်ထူးခြားသောအခြေအနေများတွင် အထူးအရေးကြီးပါသည်။
5. ယုံကြည်စိတ်ချရသောအာမခံချက်- ကျွန်ုပ်တို့သည် ခြွင်းချက်ဖြင့် ဝယ်ယူပြီးနောက် ဝန်ဆောင်မှုကို ပေးဆောင်ရန် ရည်ရွယ်ပါသည်။ တပ်ဆင်ခြင်းလုပ်ငန်းစဉ်အတွင်း သင့်တွင်မေးခွန်းများ သို့မဟုတ် စိုးရိမ်ပူပန်မှုများရှိပါက၊ ကျွန်ုပ်တို့၏အဖွဲ့သည် သင့်အား ကူညီရန် 24/7 ရှိပါသည်။

