| Renk: | |
|---|---|
| Boyut: | |
| Malzeme: | |
| Özellik: | |
| Uygulama: | |
| Stok Durumu: | |
| Adet: | |
SPC ZEMİN
BS-SPC
18036
SPC Döşeme Nedir?
SPC döşeme taş tozu ve plastik malzemelerden yapılmıştır, yani ahşap veya doğal madde içermez. Bu da onu evlerdeki mutfak, banyo ve yaşam alanı gibi nemli alanlar için ideal bir seçim haline getiriyor. Yüzey renkli filmi, çeşitli müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere müşteri tercihlerine göre tasarlanabilir.

| İsim | Vinil döşeme (spc döşeme, spc döşemeye tıklayın) |
| Renk | Seçtiğiniz için yüzlerce rengimiz var. |
| Tahta Kalınlığı | 3,5 mm, 4,0 mm, 4,5 mm, 5,0 mm, 5,5 mm, 6,0 mm, 6,5 mm, 7,0 mm, 8,0 mm. |
| LayerThinness Giymek | Normal olarak 0,3 mm, 0,5 mm |
| Yüzey Dokusu | Derin Tahıl, Tahta Tahıl, Mermer Tahıl, Taş, Halı |
| Sona ermek | UV Kaplama |
| Kurulum | Tıklama sistemi (Unilin, Valinge), Gevşek döşeme, Geri Çekme, Yapıştırma |
| Teslimat süresi | 7-10 gün |
| Boyut | İnç(mm) |
| 6'*48(150mm*1220mm) | |
| 7'*48(182mm*1220mm) | |
| 9'*48(230mm*1220mm) | |
| 9'*60(230mm*1525mm) | |
| Destek Köpüğü | IXPE(1.0mm,1.5mm,2.0mm) EVA(1.0mm,1.5mm) |
| Yüzey | Ahşap Kabartmalı, Derin Ahşap Kabartmalı, Elle kazınmış, Eir. |
| Kullanım süresi | Yatak odası,Mutfak,Bodrum katları,Ev,Okul,Hastane,Alışveriş Merkezi,Ticari kullanım. |
| Özellikler | Su geçirmez, Aşınm |
| Pazar | Amerika, Kanada, Avrupa Pazarı, Kısmi Asya, Afrika Ülkeleri, Avustralya Pazarına İhracat |
| Garanti | Ticaride 10 yıl, konutta 25 yıl |












1. Yüksek Kaliteli Malzemeler: Taze, tamamen saf kaynakların kullanımını garanti ediyoruz. SPC Zemin için güçlü bir tıklama mukavemeti ve mükemmel stabilite sağlamak amacıyla, kalsiyumun PVC'ye 3:1 oranını koruyoruz.
2. Son Teknoloji Üretim ve Test Ekipmanları: Almanya'nın tanınmış Homage markasının gelişmiş Click makinelerini kullanarak, kenarlarda kusur veya boşluk olmayan kusursuz bir üretim süreci elde ediyoruz.
3. Güvenilir Sertifikalar: Ürünlerimiz kapsamlı denetimlerden geçmiş ve Floor Score, CE ve SGS gibi saygın kuruluşlardan onay alarak kalite ve uyumluluklarını güvence altına almıştır.
4. Koruyucu Kaplama: Zemin kaplamamız, onu yalnızca yanıklardan ve lekelerden korumakla kalmayıp, aynı zamanda günümüzün benzersiz koşullarında özellikle önemli olan özel bir antibakteriyel işlem içeren seramik bir UV katmanıyla kaplanmıştır.
5. Güvenilir Garanti: Olağanüstü satın alma sonrası hizmet sunmaya kendimizi adadık. Kurulum işlemi sırasında herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa ekibimiz size yardımcı olmak için 7/24 hazırdır.

