| Түсі: | |
|---|---|
| Өлшемі: | |
| Материалы: | |
| Ерекшелігі: | |
| Қолданылуы: | |
| Қол жетімділігі: | |
| Саны: | |
SPC еден
BS-SPC
18036
SPC едені дегеніміз не?
SPC едені тас ұнтағы мен пластикалық материалдардан жасалған, яғни оның құрамында ағаш немесе табиғи заттар жоқ. Бұл оны асүйлер, жуынатын бөлмелер және тұрғын аумақтар сияқты үйлердегі ылғалды кеңістіктер үшін тамаша таңдау жасайды. Беткі түсті пленканы әртүрлі тұтынушылардың қажеттіліктерін қанағаттандыру үшін тұтынушы қалауына сәйкес жасауға болады.

| Аты | Винилді төсеніш (spc еден, spc еденді басыңыз) |
| Түс | Бізде сіздің таңдауыңыз үшін бірнеше жүздеген түстер бар. |
| Тақта қалыңдығы | 3,5мм,4,0мм,4,5мм,5,0мм,5,5мм,6,0мм,6,5мм,7,0мм,8,0мм. |
| LayerThickness кию | Әдеттегідей 0,3 мм, 0,5 мм |
| Беттік текстура | Терең астық, ағаш дәні, мәрмәр дәні, тас, кілем |
| Аяқтау | УК-жабын |
| Орнату | Жүйені басыңыз (Unilin, Valinge), Бос төсеу, Артқа түсіру, Желімдеу |
| Жеткізу уақыты | 7-10 күн |
| Өлшем | дюйм(мм) |
| 6'*48(150мм*1220мм) | |
| 7'*48(182мм*1220мм) | |
| 9'*48(230мм*1220мм) | |
| 9'*60(230мм*1525мм) | |
| Артқы көбік | IXPE(1,0мм,1,5мм,2,0мм) EVA(1,0мм,1,5мм) |
| Беткей | Ағаш өрнектелген, терең ағаш өрнектелген, қолмен қырылған, Эйр. |
| Қолдану | Жатын бөлме, ас үй, жертөле, үй, мектеп, аурухана, сауда орталығы, пайдалануға арналған коммерциялық. |
| Ерекше өзгешеліктері | Суға төзімді, тозуға төзімді, сырғанауға қарсы, ылғалға төзімді, отқа төзімді, төзімді, сызаттарға қарсы, бактерияға қарсы рельс. |
| Нарық | Американдық, Канадалық, Еуропалық нарыққа, Жартылай Азияға, Африка елдеріне, Австралия нарығына экспорттау |
| Кепілдік | коммерциялық үшін 10 жыл және тұрғын үй үшін 25 жыл |












1. Жоғары сапалы материалдар: Біз жаңа, толығымен таза ресурстарды пайдалануға кепілдік береміз. SPC Floor үшін күшті шерту күші мен тамаша тұрақтылықты қамтамасыз ету үшін біз кальций мен ПВХ арасындағы 3:1 қатынасын сақтаймыз.
2. Соңғы үлгідегі өндіріс және сынау жабдығы: Германиядағы әйгілі Homage брендінің жетілдірілген Click машиналарын пайдалану арқылы біз жиектерінде кемшіліктер немесе бос орындар жоқ мінсіз өндіріс процесіне қол жеткіземіз.
3. Сенімді сертификаттар: Біздің өнімдер мұқият тексеруден өтті және олардың сапасы мен сәйкестігін қамтамасыз ететін Floor Score, CE және SGS сияқты беделді ұйымдардың мақұлдауын алды.
4. Қорғаныс жабыны: Біздің еден керамикалық ультракүлгін қабатпен қапталған, ол оны күйіп қалудан және дақтардан қорғап қана қоймайды, сонымен қатар қазіргі ерекше жағдайларда ерекше маңызды болып табылатын арнайы бактерияға қарсы өңдеуді қамтиды.
5. Сенімді кепілдік: Біз сатып алғаннан кейін ерекше қызмет көрсетуге дайынбыз. Орнату процесінде сұрақтарыңыз немесе сұрақтарыңыз болса, біздің команда сізге көмектесу үшін тәулік бойы жұмыс істейді.

