| ពណ៌: | |
|---|---|
| ទំហំ: | |
| សម្ភារៈ: | |
| លក្ខណៈពិសេស: | |
| កម្មវិធី: | |
| អាចរកបាន: | |
| បរិមាណ: | |
ជាន់ SPC
BS-SPC
18036
តើកម្រាលឥដ្ឋ SPC ជាអ្វី?
កម្រាលឥដ្ឋ SPC ធ្វើពីម្សៅថ្ម និងសម្ភារៈផ្លាស្ទិច ដែលមានន័យថាវាមិនមានផ្ទុកឈើ ឬសារធាតុធម្មជាតិណាមួយឡើយ។ នេះធ្វើឱ្យវាជាជម្រើសដ៏ល្អសម្រាប់កន្លែងសើមនៅក្នុងផ្ទះដូចជាផ្ទះបាយ បន្ទប់ទឹក និងកន្លែងរស់នៅ។ ខ្សែភាពយន្តពណ៌ផ្ទៃអាចត្រូវបានរចនាតាមចំណង់ចំណូលចិត្តរបស់អតិថិជនដើម្បីបំពេញតម្រូវការរបស់អតិថិជនផ្សេងៗ។

| ឈ្មោះ | កម្រាល Vinyl (កម្រាល spc ចុចកម្រាល spc) |
| ពណ៌ | យើងមានពណ៌រាប់រយសម្រាប់ជ្រើសរើសរបស់អ្នក។ |
| កម្រាស់ក្តារ | 3.5mm,4.0mm,4.5mm,5.0mm,5.5mm,6.0mm,6.5mm,7.0mm,8.0mm។ |
| ការពាក់ស្រទាប់ក្រាស់ | 0.3mm, 0.5mm ដូចធម្មតា។ |
| វាយនភាពផ្ទៃ | គ្រាប់ធញ្ញជាតិជ្រៅ ធញ្ញជាតិឈើ គ្រាប់ថ្មម៉ាប ថ្ម កំរាលព្រំ |
| បញ្ចប់ | ថ្នាំកូតកាំរស្មីយូវី |
| ការដំឡើង | ប្រព័ន្ធចុច (Unilin, Valinge), Loose Lay, Dray Back, Glue Down |
| ពេលវេលាដឹកជញ្ជូន | 7-10 ថ្ងៃ។ |
| ទំហំ | អ៊ីញ(មម) |
| 6'*48(150mm*1220mm) | |
| 7'*48(182mm*1220mm) | |
| 9'*48(230mm*1220mm) | |
| 9'*60(230mm*1525mm) | |
| ហ្វូមខាងក្រោយ | IXPE (1.0mm, 1.5mm, 2.0mm) EVA (1.0mm, 1.5mm) |
| ផ្ទៃ | ឈើក្រឡោត, ក្រឡោតឈើជ្រៅ, កោសដោយដៃ, អៀ។ |
| ការប្រើប្រាស់ | បន្ទប់គេង, ផ្ទះបាយ, បន្ទប់ក្រោមដី, ផ្ទះ, សាលារៀន, មន្ទីរពេទ្យ, ផ្សារទំនើប, ពាណិជ្ជកម្មសម្រាប់ប្រើប្រាស់។ |
| លក្ខណៈពិសេស | មិនជ្រាបទឹក, ធន់នឹងការពាក់, ប្រឆាំងនឹងការរអិល, ការការពារសំណើម, ធន់នឹងភ្លើង, ជាប់លាប់, ប្រឆាំងនឹងការកោស, ផ្លូវដែកប្រឆាំងនឹងបាក់តេរី។ |
| ទីផ្សារ | នាំចេញទៅអាមេរិក កាណាដា ទីផ្សារអឺរ៉ុប អាស៊ីផ្នែក អាហ្វ្រិក ទីផ្សារអូស្ត្រាលី |
| ការធានា | 10 ឆ្នាំសម្រាប់ពាណិជ្ជកម្មនិង 25 ឆ្នាំសម្រាប់លំនៅដ្ឋាន |












1. សម្ភារៈដែលមានគុណភាពខ្ពស់៖ យើងធានានូវការប្រើប្រាស់ធនធានស្រស់ និងសុទ្ធ។ ដើម្បីធានាបាននូវកម្លាំងចុចខ្លាំង និងស្ថេរភាពដ៏ល្អសម្រាប់ជាន់ SPC យើងរក្សាសមាមាត្រ 3: 1 នៃកាល់ស្យូមទៅ PVC ។
2. ឧបករណ៍ផលិត និងធ្វើតេស្តដ៏ទំនើប៖ ដោយប្រើម៉ាស៊ីនចុចកម្រិតខ្ពស់ពីម៉ាក Homage ដ៏ល្បីនៅប្រទេសអាឡឺម៉ង់ យើងសម្រេចបាននូវដំណើរការផលិតដ៏ល្អឥតខ្ចោះដោយគ្មានភាពមិនល្អឥតខ្ចោះ ឬចន្លោះប្រហោងនៅតាមគែម។
3. វិញ្ញាបនប័ត្រដែលអាចជឿទុកចិត្តបាន៖ ផលិតផលរបស់យើងបានឆ្លងកាត់ការត្រួតពិនិត្យយ៉ាងម៉ត់ចត់ និងទទួលបានការយល់ព្រមពីស្ថាប័នល្បីឈ្មោះដូចជា Floor Score, CE, និង SGS ដែលធានាបាននូវគុណភាព និងការអនុលោមតាមច្បាប់របស់ពួកគេ។
4. ថ្នាំកូតការពារ៖ កម្រាលរបស់យើងត្រូវបានស្រោបដោយស្រទាប់កាំរស្មី UV នៃសេរ៉ាមិច ដែលមិនត្រឹមតែការពារវាពីការរលាក និងស្នាមប្រឡាក់ប៉ុណ្ណោះទេ ប៉ុន្តែថែមទាំងរួមបញ្ចូលនូវការព្យាបាលប្រឆាំងនឹងបាក់តេរីពិសេសផងដែរ ដែលមានសារៈសំខាន់ជាពិសេសនៅក្នុងកាលៈទេសៈពិសេសនាពេលបច្ចុប្បន្ននេះ។
5. ការធានាដែលអាចទុកចិត្តបាន: យើងឧទ្ទិសដល់ការផ្តល់សេវាកម្មពិសេសក្រោយការទិញ។ ប្រសិនបើអ្នកមានចម្ងល់ ឬកង្វល់ណាមួយក្នុងអំឡុងពេលដំណើរការដំឡើង ក្រុមការងាររបស់យើងអាចរកបាន 24/7 ដើម្បីជួយអ្នក។

