| Tae: | |
|---|---|
| Rahi: | |
| Rauemi: | |
| Ahuatanga: | |
| Taupānga: | |
| Watea: | |
| Rahi: | |
SPC PAPA
BS-SPC
18036
He aha te Papa SPC?
Ko te papa o te SPC he mea hanga ki te paura kohatu me nga mea kirihou, ko te tikanga kaore he rakau, he mea taiao ranei. Ma tenei ka pai te whiriwhiri mo nga waahi makuku i roto i nga whare penei i te kihini, te kaukau, me nga waahi noho. Ko te kiriata tae o te mata ka taea te hoahoa kia rite ki nga hiahia o nga kaihoko ki te whakatutuki i nga hiahia o nga momo kaihoko.

| Ingoa | Papa Vinyl(papa spc, pawhiria te papa spc) |
| Tae | He maha nga rau o nga tae hei whiriwhiri maau. |
| Te Matotoru Poari | 3.5mm,4.0mm,4.5mm,5.0mm,5.5mm,6.0mm,6.5mm,7.0mm,8.0mm. |
| Wearing LayerThickness | 0.3mm, 0.5mm rite tonu |
| Kakano Mata | Te witi Hohonu, te Rakau, te Mapere, te Kohatu, te whariki |
| Whakaoti | Whakakikorua UV |
| Tāutatanga | Patohia te punaha(Unilin,Valinge),Loose lay,Dray Back,God Down |
| Wā Tukunga | 7-10 ra |
| Rahi | Inihi(mm) |
| 6'*48(150mm*1220mm) | |
| 7'*48(182mm*1220mm) | |
| 9'*48(230mm*1220mm) | |
| 9'*60(230mm*1525mm) | |
| Pahuka Whakamuri | IXPE(1.0mm,1.5mm,2.0mm) EVA(1.0mm,1.5mm) |
| Mata | Wood Embossed,Deep Wood Embossed, Ringa waruhia,Eir. |
| Whakamahinga | Rūma moenga, Kīhini, Raro o raro, Kāinga, Kura, Hōhipera, Toa, Aromoni hei whakamahi. |
| Ngā āhuatanga | Parewai,Atete kakahu,Atete-paheke,Makuku Makuku,Kai ahi, roa, anti-raraki, reera antibacte. |
| Te maakete | Kaweake ki Amerika, Kanata, Maakete Pakeha, Wahi Ahia, Whenua Awherika, Maakete Ahitereiria |
| Pūtāhui | 10 tau mo te arumoni me te 25 tau mo te noho |












1. Rauemi Kounga-Teitei: Ka whakamanahia e matou te whakamahi i nga rauemi hou, tino parakore. Hei whakarite i te kaha o te panui me te tino pai mo te Papa SPC, ka mau tonu i te 3: 1 ōwehenga o te konupūmā ki te PVC.
2. Hangaia-a-te-Toi me nga Taputapu Whakamatau: Ma te whakamahi i nga miihini Panui matatau mai i te tohu rongonui Homage i Germany, ka tutuki i a matou he mahinga hanga kore koha me te kore he ngoikoretanga, he waahi ranei i te taha o nga taha.
3. Tiwhikete Tiwhikete: Kua tino tirotirohia a maatau hua me te whiwhi whakaaetanga mai i nga whakahaere rongonui penei i te Papa Score, CE, me te SGS, me te whakarite i to raatau kounga me te hanganga ture.
4. Whakapaipai Tiaki: Ko o tatou papapa kua whakakikoruatia ki te paparanga UV ceramic e kore e tiaki noa i nga wera me nga waahi engari kei roto ano hoki he maimoatanga antibacterial motuhake, he mea tino nui i roto i nga ahuatanga ahurei o tenei ra.
5. Whakaaetanga Whakaaetanga: E whakatapua ana matou ki te whakarato ratonga motuhake i muri i te hoko. Mena kei a koe etahi patai, he awangawanga ranei i te wa o te whakaurunga, kei te waatea to taatau roopu 24/7 hei awhina ia koe.

