| Farve: | |
|---|---|
| Størrelse: | |
| Materiale: | |
| Funktion: | |
| Anvendelse: | |
| Tilgængelighed: | |
| Antal: | |
SPC GULV
BS-SPC
18170-4
Overfladen på SPC-gulve er belagt med et PE-slidlag og behandlet med en speciel dobbeltlags UV-belægning. UV-malingen, der bruges i BS-SPC, er en top-of-the-line teknologi i Kina, der giver fremragende pletbestandighed.
Den nye UV-belægningsteknologi beskytter overfladen af SPC-gulve, forhindrer skader fra brændende cigaretter og bevarer dets uberørte udseende.

| Navn | Vinylgulve (spc gulve, klik spc gulve) |
| Farve | Vi har flere hundrede farver til dit valg. |
| Bordtykkelse | 3,5 mm, 4,0 mm, 4,5 mm, 5,0 mm, 5,5 mm, 6,0 mm, 6,5 mm, 7,0 mm, 8,0 mm. |
| Iført lagtykkelse | 0,3 mm, 0,5 mm som almindelig |
| Overfladetekstur | Dyb korn, træ korn, marmor korn, sten, tæppe |
| Slutte | UV-coating |
| Installation | Kliksystem(Unilin,Valinge),Løs lægning,Dray Back,Lim ned |
| Leveringstid | 7-10 dage |
| Størrelse | Tommer (mm) |
| 6'*48(150mm*1220mm) | |
| 7'*48(182mm*1220mm) | |
| 9'*48(230mm*1220mm) | |
| 9'*60(230mm*1525mm) | |
| Bagsideskum | IXPE(1,0 mm,1,5 mm,2,0 mm) EVA(1,0 mm,1,5 mm) |
| Overflade | Træ præget, dybt træ præget, håndskrabet, Eir. |
| Brug | Soveværelse, køkken, kældre, hjemme, skole, hospital, indkøbscenter, kommercielt brug. |
| Funktioner | Vandtæt, slidbestandig, skridsikker, fugtsikker, brandsikker, holdbar, anti-ridse, antibakteriel skinne. |
| Marked | Eksport til amerikansk, canadisk, europæisk marked, en del af Asien, Afrika-lande, Australiens marked |
| Garanti | 10 år for erhverv og 25 år for bolig |












Hos BS-SPC forstår vi, at enhver kunde har unikke krav. Det er derfor, vi tilbyder tilpassede branding-muligheder, så vores kunder kan skabe deres egne private label-produkter. Denne fleksibilitet gør det muligt for virksomheder at etablere deres egen brandidentitet, mens de drager fordel af vores ekspertise og højkvalitets fremstillingsprocesser.
En af vores vigtigste styrker ligger i vores evne til at imødekomme store ordrer. Med state-of-the-art produktionsfaciliteter og effektiv supply chain management er vi godt rustet til at håndtere bulkordrer og sikre rettidig levering uden at gå på kompromis med kvaliteten.

