| Grootte: | |
|---|---|
| Materiaal: | |
| Beskikbaarheid: | |
| Hoeveelheid: | |
LVT VLOER
BS-SPC
BS-2098
LVT staan vir Luxury Vinyl Tile en is ontwerp om harde vloermateriaal soos klip of hout te repliseer terwyl dit meer praktiese voordele bied. LVT is beskikbaar in planke of teëls en maak 'n wye verskeidenheid ontwerpkonsepte oop deur fotorealistiese foto-gedrukte film en duidelike vinielbasislae te gebruik. Selfs die mees opgeleide oog sal 'n moeilike tyd hê om LVT te onderskei van die produkte wat dit naboots.
Hierdie vloer is duursaam, waterdig en perfek vir selfdoen-installasie. Dit is ideaal vir beide huis- en kommersiële gebiede.

| Naam | Luukse viniel teëlvloer |
| Kleur | Ons het 'n paar honderde kleure vir jou keuse. |
| Borddikte | 1.5mm, 2.0mm, 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, 4.0mm, 5.5mm, 6.0mm, 7.0mm.8.0mm. |
| Dra laagdikte | 0.3mm 0.5mm 0.7mm as gewone |
| Oppervlaktekstuur | Diepgraan, houtgraan, marmerkorrel, klip, mat |
| Voltooi | UV-bedekking |
| Installasie | Klik stelsel (Unilin, Valinge), Los lê, Draai terug/gom af |
| Afleweringstyd | 7-10 dae |
| Grootte | Duim of MM |
| 6'*48 12'*12 | |
| 7'*48 12'*24 | |
| 9'*48 18'*18 | |
| 9'*36 18'*36 | |
| Rugskuim | IXPE(1.0mm,1.5mm,2.0mm) EVA(1.0mm,1.5mm) |
| Oppervlakte | Hout reliëf, Diep hout reliëf, Handgeskraap, Eir. |
| Gebruik | Slaapkamer, kombuis, kelders, huis, skool, hospitaal, winkelsentrum, kommersieel om te gebruik. |
| Kenmerke | Waterdig, Slytasiebestand, Anti-gly, Moisture Proo, Vuurbestand, duursaam, anti-kras, antibakteriese reling. |
| Mark | Uitvoer na Amerikaanse, Kanadese, Europese mark, Gedeeltelike Asië, Afrika-lande. Australiese mark |
| Waarborg | 10 jaar vir kommersieel en 25 jaar vir residensieel |
LVT-vloere het nie net uitstekende produkprestasie, omgewingsaanwysers, 'n magdom kleure nie, maar het ook die voordele van gerieflike lê en vinnige konstruksie.












100% WATERDIGTIG VAN SPC-VLOERING
SPC-vloer is 100% waterdig, wat jy op elke kamer in jou huis kan installeer.
ANTIKRAS VAN SPC-VLOER
SPC-vloere gebruik die nuwe tegnologie UV-verf, wat metaaloksied bevat, binne, wat die krasweerstand van die vloer verseker.
VLEKWEERSTAND VAN SPC-VLOERING
Die oppervlak van SPC-vloer is bedek met PE-slytasielaag, en spesiaal behandel met 'n spesiale en dubbellaag UV-bedekking. Die UV-verf van BS-SPC is top en spesiale tegnologie in China, wat vlekbestand genoeg is.
ANTI SIGARET VAN SPC VLOER
Die nuwe tegnologie UV coating sal die oppervlak beskerm, die hoë temperatuur van brandende sigaret het geen invloed op die UV coating, en ook geen vernietiging van oppervlak van SPC vloer.


LVT, afgelei van gewone vinielteëls, bestaan uit 3 lae, elk met 'n doel om die gewenste kleur en tekstuur effek te verkry. Die eerste laag, wat die slytlaag genoem word, absorbeer alle slytasie en skrape terwyl dit vlekke weerstaan sonder om die ontwerp of funksie van die teël in te boet. Die tweede laag is die gedrukte ontwerplaag, wat die werklike keramiek- of klipbeeldmateriaal verskaf wat hulle so eg laat lyk. Die derde laag is die teëlrug, wat die strukturele sterkte, integriteit en duursaamheid byvoeg wat van elke vinielteël verwag word.
Saam vorm al drie lae die fondament van LVT-teëls, wat beskou word as die mees innoverende, hoogste presterende en veelsydige teëls wat vandag beskikbaar is.
LVT-vloermateriaal gebruik omgewingsvriendelike formules wat vry is van swaarmetale, ftalate, metanol en ander skadelike stowwe, en voldoen aan EN14372, EN649-2011, IEC62321, GB4085-83 standaarde. Dit is gewild in ontwikkelde lande in Europa, Amerika en Asië-Stille Oseaan-markte. Met sy uitstekende stabiliteit en duursaamheid los LVT-vloere die probleem van vogvervorming en vorm van soliede houtvloere sowel as die formaldehiedprobleem van ander versieringsmateriale op. Dit is beskikbaar in 'n wye verskeidenheid kleure en patrone, geskik vir binnenshuise huisversiering, hotelle, hospitale, winkelsentrums en ander openbare plekke.

Jy kan deur verskeie kanale na ons span uitreik. U kan ons webwerf besoek en die kontakvorm invul, ons kliëntediens-blitslyn skakel, of vir ons 'n e-pos stuur. Ons kundige verteenwoordigers sal jou graag bystaan en die inligting verskaf wat jy nodig het.
Om 'n bestelling te plaas, kan jy óf ons verkoopspan direk kontak óf 'n bestelling versoek deur ons webwerf indien. Ons verkoopsverteenwoordigers sal u deur die bestelproses lei, insluitend die keuse van die verlangde produkte, die bevestiging van hoeveelhede en die verskaffing van 'n kwotasie.
Ons bied verskeie betaalopsies om gerief vir ons kliënte te verseker. Jy kan kies om via bankoorplasing, kredietkaart of ander veilige aanlyn betaalplatforms te betaal. Ons span sal jou deur die betaalproses lei en al die nodige besonderhede verskaf.
Afleweringstye kan wissel na gelang van die ligging en bestelvolume. Sodra jou bestelling bevestig is, sal ons span jou 'n beraamde afleweringstydlyn verskaf. Ons streef daarna om vinnige aflewering te verseker en sal u deur die hele proses op hoogte hou.
Alhoewel ons nie direk installasiedienste verskaf nie, kan ons professionele installeerders in jou area aanbeveel. Ons span kan leiding gee oor installasieprosedures en tegniese ondersteuning bied om 'n gladde installasieproses te verseker.
Behoorlike instandhouding is noodsaaklik vir die lang lewe en voorkoms van jou vloer. Ons verskaf gedetailleerde sorginstruksies en riglyne vir elke produk. Gereelde skoonmaak met sagte skoonmaakmiddels en die vermyding van harde chemikalieë of skuurgereedskap sal help om die kwaliteit en voorkoms van jou vloer te handhaaf.
