| Величина: | |
|---|---|
| Материјал: | |
| Доступност: | |
| Количина: | |
ЛВТ ФЛООРИНГ
БС-СПЦ
БС-2098
ЛВТ је скраћеница за Луксузне винилне плочице и дизајнирана је да реплицира тврде материјале за подове као што су камен или дрво, док нуди практичније предности. Доступан у даскама или плочицама, ЛВТ отвара широк спектар дизајнерских концепата користећи фото-реалистичан фото-штампани филм и прозирне винилне основне слојеве. Чак ће и најувежбаније око тешко разликовати ЛВТ од производа које имитира.
Овај под је издржљив, водоотпоран и савршен за уградњу 'уради сам'. Идеалан је за кућне и пословне просторе.

| Име | Луксузни подови од винилних плочица |
| Боја | Имамо неколико стотина боја по вашем избору. |
| Боард Тхицкнесс | 1,5 мм, 2,0 мм, 2,5 мм, 3,0 мм, 3,5 мм, 4,0 мм, 5,5 мм, 6,0 мм, 7,0 мм. 8,0 мм. |
| Веаринг ЛаиерТхицкнесс | 0,3 мм 0,5 мм 0,7 мм као обичан |
| Сурфаце Тектуре | Дубоко зрно, ВоодГраин, Мермерно зрно, Камен, Тепих |
| Заврши | УВ-премаз |
| Инсталација | Систем кликова (Унилин, Валинге), лабаво полагање, одмагљивање уназад/лепљење |
| Време испоруке | 7-10 дана |
| Величина | Инч или ММ |
| 6'*48 12'*12 | |
| 7'*48 12'*24 | |
| 9'*48 18'*18 | |
| 9'*36 18'*36 | |
| Бацкинг Фоам | ИКСПЕ (1,0 мм, 1,5 мм, 2,0 мм) ЕВА (1,0 мм, 1,5 мм) |
| Површина | Рељефно дрво, Рељефно дубоко дрво, Ручно стругано, Еир. |
| Употреба | Спаваћа соба, Кухиња, Подруми, Кућа, Школа, Болница, Тржни центар, Пословни простор за употребу. |
| Карактеристике | Водоотпоран, отпоран на хабање, против клизања, отпоран на влагу, отпоран на ватру, издржљив, против гребања, антибактичка шина. |
| Маркет | Извоз на америчко, канадско, европско тржиште, део Азије, земље Африке. Тржиште Аустралије |
| Гаранција | 10 година за комерцијалне и 25 година за стамбене |
ЛВТ подови не само да имају одличне перформансе производа, еколошке индикаторе, богатство боја, већ имају и предности практичног полагања и брзе изградње.












100% ВОДООТПОРНЕ СПЦ ПОДОВА
СПЦ под је 100% водоотпоран, који можете поставити на сваку просторију у вашем дому.
ПРОТИВ ГРЕБАЊА СПЦ ПОДОВА
СПЦ подови користе нову технологију УВ боје, која у себи садржи метални оксид, који обезбеђује отпорност пода на огреботине.
ОТПОРНОСТ НА МРЉЕ СПЦ ПОДОВА
Површина СПЦ подова је прекривена ПЕ хабајућим слојем и посебно третирана посебним и двослојним УВ премазом. УВ боја БС-СПЦ је врхунска и посебна технологија у Кини, која је довољно отпорна на мрље.
АНТИ ЦИГАРЕТА СПЦ ПОДОВА
Нова технологија УВ премаза ће заштитити површину, висока температура запаљене цигарете неће утицати на УВ премаз, а такође неће уништити површину СПЦ пода.


Произведен од обичних винилних плочица, ЛВТ се састоји од 3 слоја, од којих сваки има сврху да постигне жељени ефекат боје и текстуре. Први слој, који се назива хабајући слој, апсорбује сво хабање и огреботине док одолијева мрљама без угрожавања дизајна или функције плочице. Други слој је слој штампаног дизајна, који пружа стварне керамичке или камене визуелне ефекте због којих изгледају тако стварно. Трећи слој је подлога за плочице, која додаје структурну чврстоћу, интегритет и издржљивост која се очекује од сваке винилне плочице.
Заједно, сва три слоја чине основу ЛВТ плочица, које се сматрају најиновативнијим, најучинковитијим и свестраним плочицама доступним данас.
ЛВТ подни материјали користе еколошки прихватљиве формуле које не садрже тешке метале, фталате, метанол и друге штетне материје и усклађене су са стандардима ЕН14372, ЕН649-2011, ИЕЦ62321, ГБ4085-83. Популаран је у развијеним земљама Европе, Америке и тржишта Азије и Пацифика. Својом одличном стабилношћу и издржљивошћу, ЛВТ подови решавају проблем деформације влаге и буђи подова од пуног дрвета, као и проблем формалдехида других декоративних материјала. Доступан је у широком спектру боја и дезена, погодан за унутрашњу декорацију дома, хотела, болница, тржних центара и других јавних места.

Можете се обратити нашем тиму путем различитих канала. Можете посетити нашу веб страницу и попунити контакт образац, позвати нашу дежурну линију за корисничку подршку или нам послати е-пошту. Наши стручни представници ће вам радо помоћи и пружити информације које су вам потребне.
Да бисте наручили, можете директно контактирати наш продајни тим или послати захтев за поруџбину преко наше веб странице. Наши продајни представници ће вас водити кроз процес наручивања, укључујући одабир жељених производа, потврду количина и давање понуде.
Нудимо више опција плаћања како бисмо осигурали удобност за наше клијенте. Можете одабрати да платите путем банковног трансфера, кредитне картице или друге безбедне платформе за плаћање на мрежи. Наш тим ће вас водити кроз процес плаћања и пружити све потребне детаље.
Времена испоруке могу да варирају у зависности од локације и обима поруџбине. Када ваша поруџбина буде потврђена, наш тим ће вам дати процењени рок испоруке. Трудимо се да обезбедимо брзу испоруку и обавештаваћемо вас током целог процеса.
Иако не пружамо услуге монтаже директно, можемо препоручити професионалне инсталатере у вашој области. Наш тим може пружити упутства о процедурама инсталације и понудити техничку подршку како би се обезбедио несметан процес инсталације.
Правилно одржавање је неопходно за дуговечност и изглед вашег пода. Дајемо детаљна упутства за негу и смернице за сваки производ. Редовно чишћење благим детерџентима и избегавање јаких хемикалија или абразивних алата помоћи ће одржавању квалитета и изгледа вашег пода.
