| Хэмжээ: | |
|---|---|
| Материал: | |
| Бэлэн байдал: | |
| Тоо хэмжээ: | |
LVT FLORING
BS-SPC
BS-2098
LVT нь тансаг зэрэглэлийн винил хавтангийн товчлол бөгөөд чулуу, мод зэрэг хатуу шалны материалыг хуулбарлахын зэрэгцээ илүү практик давуу талыг санал болгоход зориулагдсан юм. Банз эсвэл хавтангаар хийх боломжтой LVT нь фото бодит гэрэл зургийн хальс, тунгалаг винил суурийн давхаргыг ашиглан дизайны олон төрлийн үзэл баримтлалыг нээж өгдөг. Хамгийн сургагдсан нүд хүртэл LVT-ийг дуурайдаг бүтээгдэхүүнээс ялгахад хэцүү байх болно.
Энэхүү шал нь удаан эдэлгээтэй, ус нэвтэрдэггүй бөгөөд DIY суулгахад тохиромжтой. Энэ нь гэрийн болон худалдааны аль алинд нь тохиромжтой.

| Нэр | Тансаг зэрэглэлийн винил хавтангийн шал |
| Өнгө | Бидэнд таны сонголтод зориулсан хэдэн зуун өнгө бий. |
| Самбарын зузаан | 1,5 мм, 2,0 мм, 2,5 мм, 3,0 мм, 3,5 мм, 4,0 мм, 5,5 мм, 6,0 мм, 7,0 мм, 8,0 мм. |
| LayerThickness өмсөх | Ердийнх шиг 0.3мм 0.5мм 0.7мм |
| Гадаргуугийн бүтэц | Гүн тариа, модон тариа, гантиг үр тариа, чулуу, хивс |
| Дуусга | Хэт ягаан туяаны бүрхүүл |
| Суурилуулалт | Системийг дарна уу (Unilin, Valinge), Сул хэвтэх, Буцах / Цавуу |
| Хүргэлтийн хугацаа | 7-10 хоног |
| Хэмжээ | Инч эсвэл мм |
| 6'*48 12'*12 | |
| 7'*48 12'*24 | |
| 9'*48 18'*18 | |
| 9'*36 18'*36 | |
| Арын хөөс | IXPE(1.0мм,1.5мм,2.0мм) EVA(1.0мм,1.5мм) |
| Гадаргуу | Модон товойлгон , Гүн модон товойсон , Гараар хуссан , Эйр. |
| Хэрэглээ | Унтлагын өрөө, Гал тогоо, Подвал, Гэр, Сургууль, Эмнэлэг, Худалдааны төв, Ашиглах зориулалттай. |
| Онцлогууд | Ус нэвтэрдэггүй, элэгдэлд тэсвэртэй, хальтирдаггүй, чийгэнд тэсвэртэй, галд тэсвэртэй, бат бөх, зураас, бактерийн эсрэг хамгаалалттай. |
| Зах зээл | Америк, Канад, Европын зах зээл, Хэсэг Ази, Африкийн орнуудад экспортлох. Австралийн зах зээлд |
| Баталгаат хугацаа | Арилжааны хувьд 10 жил, орон сууцны хувьд 25 жил |
LVT шал нь маш сайн бүтээгдэхүүний гүйцэтгэл, байгаль орчны үзүүлэлтүүд, өнгөт баялаг төдийгүй тав тухтай, хурдан барилгын давуу талтай.












SPC ШАЛ 100% УС НЭВТЭРГҮЙ
SPC шал нь 100% ус нэвтэрдэггүй тул та гэрийнхээ бүх өрөөнд суулгаж болно.
SPC ШАЛЫН ЗУРАХЫН ЭСРЭГ
SPC-ийн шалыг дотор нь металлын исэл агуулсан шинэ технологийн хэт ягаан туяаны будаг ашигладаг бөгөөд энэ нь шалны зураасыг эсэргүүцэх чадварыг баталгаажуулдаг.
SPC ШАЛЫН ТОЛБОГ ЭСЭРХҮҮЛЭХ
SPC шалны гадаргууг PE элэгдлийн давхаргаар хучиж, тусгай болон давхар давхаргын хэт ягаан туяаны бүрээсээр тусгайлан эмчилдэг. BS-SPC-ийн хэт ягаан туяаны будаг нь Хятадад хамгийн шилдэг, тусгай технологи бөгөөд толбо тэсвэрлэх чадвартай.
SPC ШАЛЫН АНТИ ТАМХИН
Шинэ технологийн хэт ягаан туяаны бүрээс нь гадаргууг хамгаалж, шатаж буй тамхины өндөр температур нь хэт ягаан туяаны бүрхүүлд нөлөөлөхгүй, мөн SPC шалны гадаргууг устгахгүй.


Энгийн винил хавтангаас гаргаж авсан LVT нь 3 давхаргаас бүрдэх бөгөөд тус бүр нь хүссэн өнгө, бүтэцтэй үр дүнд хүрэх зорилготой. Элэгдлийн давхарга гэж нэрлэгддэг эхний давхарга нь хавтангийн дизайн, үйл ажиллагааг алдагдуулахгүйгээр толбыг эсэргүүцэхийн зэрэгцээ бүх элэгдэл, зураасыг шингээдэг. Хоёрдахь давхарга нь хэвлэмэл дизайны давхарга бөгөөд тэдгээр нь жинхэнэ керамик эсвэл чулуун дүрслэлийг өгдөг бөгөөд энэ нь тэднийг үнэхээр бодитой болгодог. Гурав дахь давхарга нь винил хавтан бүрээс хүлээгдэж буй бүтцийн бат бөх, бүрэн бүтэн байдал, бат бөх чанарыг нэмдэг хавтангийн дэвсгэр юм.
Гурван давхарга нь нийлээд LVT хавтангийн суурийг бүрдүүлдэг бөгөөд энэ нь өнөөгийн хамгийн шинэлэг, өндөр гүйцэтгэлтэй, олон талт хавтангууд гэж тооцогддог.
LVT шалны материал нь хүнд металл, фталат, метанол болон бусад хортой бодис агуулаагүй байгаль орчинд ээлтэй томъёог ашигладаг бөгөөд EN14372, EN649-2011, IEC62321, GB4085-83 стандартад нийцдэг. Энэ нь Европ, Америк, Ази Номхон далайн зах зээлд өндөр хөгжилтэй орнуудад түгээмэл байдаг. Маш сайн тогтвортой байдал, бат бөх чанараараа LVT шал нь цул модон шалны чийгийн хэв гажилт, хөгц, бусад чимэглэлийн материалын формальдегидийн асуудлыг шийддэг. Гэрийн доторх тохижилт, зочид буудал, эмнэлэг, худалдааны төв болон бусад олон нийтийн газар ашиглахад тохиромжтой, өнгө хээний өргөн сонголттой.

Та янз бүрийн сувгаар манай багтай холбогдох боломжтой. Та манай вэбсайтад зочилж, холбоо барих маягтыг бөглөж, манай харилцагчийн үйлчилгээний утсанд залгаж эсвэл бидэнд имэйл илгээх боломжтой. Манай туршлагатай төлөөлөгчид танд тусалж, шаардлагатай мэдээллээр хангахад таатай байх болно.
Захиалга өгөхийн тулд та манай борлуулалтын багтай шууд холбогдох эсвэл манай вэбсайтаар дамжуулан захиалгын хүсэлтээ илгээх боломжтой. Манай борлуулалтын төлөөлөгчид хүссэн бараагаа сонгох, тоо хэмжээг баталгаажуулах, үнийн санал өгөх зэрэг захиалгын үйл явцыг удирдан чиглүүлэх болно.
Бид үйлчлүүлэгчиддээ тав тухтай байдлыг хангах үүднээс төлбөрийн олон сонголтыг санал болгодог. Та банкны шилжүүлэг, кредит карт эсвэл бусад аюулгүй онлайн төлбөрийн платформоор төлбөрөө хийх боломжтой. Манай баг танд төлбөрийн үйл явцыг удирдан чиглүүлж, шаардлагатай бүх мэдээллийг өгөх болно.
Хүргэлтийн хугацаа нь байршил, захиалгын хэмжээнээс хамаарч өөр өөр байж болно. Таны захиалга баталгаажсаны дараа манай баг танд хүргэх тооцоолсон хугацааг өгөх болно. Бид түргэн шуурхай хүргэхийг хичээж, үйл явцын туршид танд мэдэгдэх болно.
Бид шууд суурилуулах үйлчилгээ үзүүлдэггүй ч танай нутагт мэргэжлийн суурилуулагчийг санал болгож болно. Манай баг суулгацын талаар зааварчилгаа өгч, суулгах процессыг жигд явуулах техникийн дэмжлэг үзүүлэх боломжтой.
Шалны урт наслалт, харагдах байдлыг хангахын тулд зохих арчилгаа нь чухал юм. Бид бүтээгдэхүүн тус бүрийн арчилгааны дэлгэрэнгүй заавар, зааварчилгааг өгдөг. Зөөлөн угаалгын нунтагаар тогтмол цэвэрлэж, химийн хүчтэй бодис, зүлгүүрийн хэрэгслээс зайлсхийх нь шалны чанар, үзэмжийг хадгалахад тусална.
